Mountain Residence
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 869 m |
| Min. wysokość: | 620 m |
| Wys. miejscowość: | 798 m |
| Wyciągi łącznie: | 70 |
| Gondole: | 17 |
| Krzesełka: | 32 |
| Orczyki: | 21 |
| Trasy łącznie: | 275 km |
|
Nartostrady:
|
115 km |
|
Nartostrady:
|
121 km |
|
Nartostrady:
|
39 km |
Mountain Residence °°°°
Podgląd
Położenie
Komfortowy obiekt Mountain Residence położony jest w miejscowości Prama, ok. 1,5 km od centrum Going am Wilden Kaiser. Do terenu narciarskiego SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental można z łatwością dostać się wyciągiem Astbergbahn, który oddalony jest o ok. 2,3 km. Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się ok. 400 m od obiektu. Najbliższe sklepy oddalone są o ok. 1,6 km, a wejście na trasę narciarstwa biegowego - o ok. 600 m.Wyposażenie
Ten nowoczesny obiekt wyposażony jest w Wi-Fi i bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność). Sprzęt do uprawiania sportów zimowych można przechowywać w hotelowej przechowalni.Na miejscu otrzymają Państwo kartę gościa „Wilder Kaiser Card”, dzięki której można korzystać z szeregu bezpłatnych usług i zniżek w regionie, takich jak bezpłatne korzystanie z autobusów dla narciarzy i autobusów komunikacji miejskiej lub udział w programie rozrywkowym stowarzyszenia turystycznego (zastrzeżone prawo do zmian, wg info na miejscu).
Wyżywienie
Bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,50 € za osob./noc
- Keycard 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Korzystanie z pralki i suszarki bębnowej
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Dojazd/mapa
- Kolej: St. Johann in Tirol (ok. 10 km), Kufstein (ok. 25 km), Wörgl (ok. 25 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 75 km), Innsbruck (ok. 90 km), Monachium (ok. 155 km)




