Apartament Achtalgut
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 188 m |
| Min. wysokość: | 600 m |
| Wys. miejscowość: | 820 m |
| Wyciągi łącznie: | 97 |
| Gondole: | 22 |
| Krzesełka: | 35 |
| Orczyki: | 40 |
| Trasy łącznie: | 250 km |
|
Nartostrady:
|
110 km |
|
Nartostrady:
|
121 km |
|
Nartostrady:
|
19 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 18 km |
Apartament Achtalgut °°°
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Przytulny Apartament Achtalgut jest idyllicznie położony na płaskowyżu, w odległości ok. 1,5 km od centrum miejscowości Lends oraz o 15 km od Goldegg. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się w promieniu ok. 2 km od obiektu i zabierze Państwa do terenu narciarskiego Ski Amadé w Dorfgastein lub w Alpendorf, który jest oddalony o 13 km. Trasa narciarstwa biegowego położona jest w odległości 10 km, a tor saneczkowy znajduje się ok. 15 km od obiektu.Do wyposażenia obiektu należy przechowalnia sprzętu narciarskiego. Dostępne są również bezpłatne miejsca parkingowe.
Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia. 1 x na czas pobytu i na osobę otrzymują Państwo jajka na śniadanie.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 1,90 € za osob./noc
- Keycard: 3,- €
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Przed rozpoczęciem podróży należy zwrócić uwagę na to, że dojazd do obiektu możliwy jest tylko przez gminę Lend oraz na zimowe wyposażenie samochodu wraz z łańcuchami na opony.
- Dzieci urodzona w 2013 roku lub młodsze, które podróżują w towarzystwie osoby dorosłej na obszarze karuzeli narciarskiej w Dorfgastein-Großarltal i w Dolinie Gasteinertal (wyjątek stanowi wyciąg orczykowy Rauchleiten) podróżują bezpłatnie. W przypadku samodzielnego korzystania dziecka z wyciągu lub korzystania z kursu narciarskiego należy zakupić karnet narciarski dla dzieci (Minicard).
Dojazd/mapa
- Kolej: Schwarzach-St. Veit (ok. 6 km), St. Johann w Pongau (ok. 15 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 75 km), Innsbruck (ok. 180 km)




