Penthouse Feeling MaBea
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 804 m |
| Min. wysokość: | 897 m |
| Wys. miejscowość: | 868 m |
| Wyciągi łącznie: | 4 |
| Gondole: | 2 |
| Krzesełka: | 1 |
| Orczyki: | 1 |
| Trasy łącznie: | 16 km |
|
Nartostrady:
|
7 km |
|
Nartostrady:
|
9 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 1 km |
Penthouse Feeling MaBea °°°°
Podgląd
Położenie
Komfortowy obiekt Penthouse Feeling MaBea położony jest ok. 600 m od centrum miejscowości Götzens i ok. 100 m od przystanku autobusu dla narciarzy. Kolejka Nockspitzbahn, oddalona o ok. 750 m, zapewnia łatwy dostęp do terenu narciarskiego Muttereralmpark. Do terenu narciarskiego Axamer Linzum i trasy do narciarstwa biegowego jest ok. 11 km, a lodowiec Stubai oddalony jest o ok. 45 km. Obiekty handlowe znajdują się ok. 800 m od obiektu. Fani saneczkarstwa mogą skorzystać z kolejki Muttereralmbahn (ok. 6 km).Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia przytulnego obiektu należą Wi-Fi i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Przy obiekcie dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./noc
- Keycard: 4,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Kapsułki do ekspresu do kawy
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Dzieci do 5. roku życia włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, dzieci mogą korzystać z wyciągów w obecności rodzica bezpłatnie. Dla dzieci jeżdżących samodzielnie (np. w ramach kursu narciarskiego) należy na miejscu wykupić karnet narciarski. Więcej informacji można uzyskać w kasie wyciągu.
Dojazd/mapa
- Kolej: Innsbruck (ok. 8 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 10 km), Salzburg (ok. 190 km)




