Landhaus Auszeit
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 015 m |
| Min. wysokość: | 728 m |
| Wys. miejscowość: | 752 m |
| Wyciągi łącznie: | 44 |
| Gondole: | 14 |
| Krzesełka: | 18 |
| Orczyki: | 12 |
| Trasy łącznie: | 123 km |
|
Nartostrady:
|
47 km |
|
Nartostrady:
|
68 km |
|
Nartostrady:
|
8 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 4 km |
Landhaus Auszeit ***
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Komfortowy 3-gwiazdkowy obiekt Landhaus Auszeit znajduje się w centrum Haus im Ennstal. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przed obiektem i zabierze Państwa do oddalonego o ok. 900 m wyciągu Tauern Seilbahn lub oddalonej o ok. 1,4 km stacji narciarskiej w Dolinie Hauser Kaiblingbahn. Sklepy wraz z restauracjami oddalone są o ok. 900 m od obiektu.W przytulnym obiekcie do Państwa dyspozycji jest Wi-Fi (w cenie), przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz bezpłatne miejsca parkingowe.
Wyposażenie i wyżywienie
Jasno urządzone apartamenty wyposażone są w pokój dzienno-sypialny z osobnymi sypialniami, łazienką lub prysznicem/WC, TV sat., w większości Wi-Fi (w cenie, w Top 2 brak dostępu do sieci Wi-Fi) i częściowo z tarasem. Kuchnia wyposażona jest w piekarnik, lodówkę z zamrażalnikiem, kuchenkę elektryczną, zmywarkę do naczyń (wyłączając Top 8), kuchenkę mikrofalową, toster oraz czajnik. Oferta bez wyżywienia. Na miejscu mają Państwo możliwość zamówienia dostawy pieczywa (za opłatą).Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Kaucja: 100,- €/apart.
- Keycard: 3,- €
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Zwierzeta domowe na zapytanie (w cenie, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Dzieci urodzone w 2014 roku lub młodsze nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Na korzystanie z wyciągów dla dzieci z tej grupy wiekowej należy nabyć minicard (karnet, maks. 30,- € /dziecko). Więcej informacji otrzymają Państwo w kasie wyciągu.
Dojazd/mapa
- Kolej: Haus (w miejscowości)
- Przelot: Salzburg (ok. 100 km), Linz (ok. 150 km), Graz (ok. 175 km), Innsbruck (ok. 275 km)




