Oberkrammern Premium Appartements
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 000 m |
| Min. wysokość: | 800 m |
| Wys. miejscowość: | 806 m |
| Wyciągi łącznie: | 48 |
| Gondole: | 12 |
| Krzesełka: | 28 |
| Orczyki: | 8 |
| Trasy łącznie: | 188 km |
|
Nartostrady:
|
102 km |
|
Nartostrady:
|
66 km |
|
Nartostrady:
|
20 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 45 km |
Oberkrammern Premium Appartements °°°°.
Podgląd
Położenie
Wybudowany w 2024 roku obiekt Oberkrammern Premium Appartements położony jest ok. 3 km od centrum miejscowości Hollersbach. Wyciąg panoramiczny Kitzbühler Alpen oddalony jest o ok. 2,6 km. Najbliższe sklepy i restauracje znajdują się w odległości ok. 2,5 km.Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia obiektu należą Wi-Fi oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów. Do dyspozycji Gości są bezpłatne miejsce parkingowe (ograniczona dostępność).Wyżywienie
Bez wyżywienia. Na zapytanie można na miejscu zamówić kosz śniadaniowy.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./noc
- Keycard: 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Śniadania: ok. 18,90 € /osob./dzień, ok. 10,- € dziecko/dzień (3-12 lat)
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Ważne wskazówki
- Obiekt jest nadal w budowie, oryginalne zdjęcia pojawią się ok. lipca 2024
- W przypadku rezerwacji karnetu narciarskiego przysługuje 50 % zniżka na wstęp na basen w Badezentrum AQUARENA Kitzbühel.
Dojazd Hollersbach
- Kolej: Mittersill (ok. 5 km), Stuhlfelden (ok. 10 km), Dolina Ziller (ok. 35 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 106 km), Innsbruck (ok. 120 km), Monachium (ok. 160 km)
- Zaplanuj trasę z Google Maps.




