Pensjonat Heidelberg
25 Liczba ocen:
100 % Rekomendacja:
| Maks. wysokość: | 1 869 m |
| Min. wysokość: | 620 m |
| Wys. miejscowość: | 620 m |
| Wyciągi łącznie: | 70 |
| Gondole: | 17 |
| Krzesełka: | 32 |
| Orczyki: | 21 |
| Trasy łącznie: | 275 km |
|
Nartostrady:
|
115 km |
|
Nartostrady:
|
121 km |
|
Nartostrady:
|
39 km |
Pensjonat Heidelberg °°°
Podgląd
Położenie
Przytulny Pensjonat Heidelberg położony jest ok. 4 km od centrum, gdzie znajdują się liczne kawiarnie, restauracje oraz obiekty handlowe. Teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental oddalony jest o ok. 4,5 km, a szlak turystyczny biegnący obok obiektu zaprasza na zimowe wędrówki.Wyposażenie
Obiekt wyposażony jest w recepcję, pokój wypoczynkowy z TV, Wi-Fi, restaurację oraz bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).W cenę wliczona jest również karta Kitzbühler Alpen Card, która uprawnia do korzystania z licznych usług i zniżek w regionie (wg info. na miejscu, zmiany zastrzeżone).
Wyżywienie
Wliczone w cenę wyżywienie HB obejmuje obfity bufet śniadaniowy oraz kolację w formie bufetu.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./noc
- Keycard 2,- €
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć zwierzęta domowe (15,- € /dzień, bez karmy, po wcześniejszym zgłoszeniu)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Palenie dozwolone jest jedynie w wyznaczonych miejscach.
Dojazd/mapa
- Kolej: Hopfgarten (w miejscowości), Wörgl (ok. 15 km), Kufstein (ok. 30 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 77 km), Salzburg (ok. 130 km), Monachium (ok. 156 km)




