Appartementhaus Irmi & Casa Dolomiti
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 820 m |
| Min. wysokość: | 1 356 m |
| Wys. miejscowość: | 1 356 m |
| Wyciągi łącznie: | 3 |
| Gondole: | 0 |
| Krzesełka: | 0 |
| Orczyki: | 3 |
| Trasy łącznie: | 4 km |
|
Nartostrady:
|
1 km |
|
Nartostrady:
|
3 km |
Appartementhaus Irmi & Casa Dolomiti ***
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Nowoczesne, 3-gwiazdkowe apartamenty Irmi & Casa Dolomiti położone są w centrum miejscowości Kartitsch (ok. 700 m). Autobus dla narciarzy zatrzymuje się w promieniu ok. 20 m od obiektu. Teren narciarski Hochpustertal oddalony jest o ok. 7 km.Do wyposażenia obiektu należy sieć Wi-Fi (w cenie), przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz miejsca parkingowe (w cenie). W apartamentach Irmi do dyspozycji gości jest sauna, kabina z podczerwienią oraz solarium (w cenie).
Wyposażenie i wyżywienie
W nowoczesnych, komfortowo wyposażonych apartamentach znajduje się prysznic/WC, TV sat., dostęp do internetu, sieć Wi-Fi (w cenie), telefon oraz suszarka do włosów. Do wyposażenia kuchni należy kuchenka elektryczna, piekarnik, lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa oraz kącik jadalny. We wszystkich apartamentach jest taras. Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,50 € za osob./noc
- Keycard 5,- €
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć zwierzęta domowe (w cenie, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Wskazówki dotyczące przyjazdu
- Zaplanuj trasę z Google Maps.
Dojazd Kartitsch
- Kolej: Sillian (ok. 10 km)
- Przelot: Bolzano (ok. 130 km), Innsbruck (ok. 156 km), Klagenfurt (ok. 180 km)




