Apartamenty Skida
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 000 m |
| Min. wysokość: | 800 m |
| Wys. miejscowość: | 762 m |
| Wyciągi łącznie: | 48 |
| Gondole: | 12 |
| Krzesełka: | 28 |
| Orczyki: | 8 |
| Trasy łącznie: | 188 km |
|
Nartostrady:
|
102 km |
|
Nartostrady:
|
66 km |
|
Nartostrady:
|
20 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 45 km |
Apartamenty Skida ****
Podgląd
Położenie
Przytulny 4-gwiazdkowy obiekt Apartamenty Skida położony jest w spokojnej okolicy, ok. 2 km od Reith, gdzie znajdują się również najbliższe obiekty handlowe. W odległości ok. 100 m od obiektu zatrzymuje się autobus dla narciarzy, który zawiezie Państwa do kolejki Fleckalmbahn, oddalonej o ok. 6 km. Do centrum Kitzbühel jest ok. 5 km.Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia obiektu należy Wi-Fi, suszarka do butów narciarskich, taras i bezpłatne miejsca parkingowe.Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 3,50 € za osob./noc
- Kaucja: 300,- € /apart.
- Keycard: 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie): 5,- € /dzień
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Dzieci do 5. roku życia włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, dzieci z tej grupy wiekowej mogą korzystać z wyciągów bezpłatnie w towarzystwie osoby dorosłej.
Dojazd/mapa
- Kolej: Kitzbühel (w miejscowości), Kirchberg (ok. 8 km), Mittersill (ok. 30 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 85 km), Innsbruck (ok. 100 km), Monachium (ok. 165 km)




