Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Opinie Klientów

Mellau

8 Liczba ocen:

100 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,5
Teren narciarski 8,0
Informacje o terenie narciarskim
Damüls-Mellau
Maks. wysokość: 2 050 m
Min. wysokość: 690 m
Wys. miejscowość: 700 m
Wyciągi łącznie: 25
Orczyki: 10
Krzesełka: 13
Gondole: 2
Trasy łącznie: 88 km
Nartostrady:
28 km
Nartostrady:
50 km
Nartostrady:
10 km
Trasy do skialpinizmu: 21 km

Teren narciarski Damüls-Mellau

Teren narciarski Damüls-Mellau

Z karnetem narciarskim "3 Täler-Pass" mają Państwo dostęp do 506 km tras narciarskich na 38 terenach w Lesie Bregenckim, Großen Walsertal, Tiroler Lechtal, Rheintal, Laternsertal i Klostertal (patrz: region narciarski)!W alpejskiej części Lasu Bregenckiego położony jest teren Damüls-Mellau przedzielony szczytem Mittagsspitze (2095 m). Po jednej stronie odbywają się mistrzostwa świata Mellau, a po drugiej znajduje się wioska Damüls. Tereny połączone są ze sobą. Trasy o długości 109 km (w tym trasy do skialpinizmu) są obsługiwane przez 25 wyciągów i stanowią dostateczną różnorodność dla narciarzy rekreacyjnych i sportowców lubiących wyzwania (np. przy wyciągu Hasenbühel). Wyciąg 8-os. z zabezpieczeniem dla dzieci, jak również wyciąg Sunnegg są wyposażone w osłony i ogrzewane siodełka. Ponadto 10-os. przeszklona gondola Mellaubahn dowiezie Państwa na odcinku ok. 2 km dalej na teren narciarski. Prawdziwie ciekawie jest przy północnym zboczu przy wyciągach Sunnegg i Suttis Steilhang - tam można sprawdzić swoje umiejętności i siły na 8 km najdłuższym zjeździe w dolinę do Mellau. Snowboardziści mają niezliczony wybór szerokich zjazdów, a wielbiciele freeride również będą zadowoleni z odcinków do jazdy w głębokim śniegu. Fani freestyle powinni się wybrać do Burton Snowpark, gdzie znajdą całą masę "zabawek".
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski Mellau

Dla zwolenników imprez teren narciarski Mellau ma w swojej ofercie sympatyczne bary oraz schroniska, w których można po całym dniu na stoku odpocząć przy muzyce. Dla zwolenników wolniejszego tempa, polecamy wizytę w gościńcach oraz przytulnych restauracjach z regionalnymi specjalnościami (w szczególności z sera). Zwolennikom aktywnego wypoczynku, polecamy zabawę na naturalnym torze saneczkowym Dosegg. Również w ciągu dnia można brać udział z licznych aktywnościach sportowych, jako alternatywa do narciarstwa do Państwa dyspozycji: wielbiciele akcji na pewno chętnie skorzystają z rozmaitych możliwości jak airboard-riding, skifox lub snowblading. Dla szukających czegoś spokojniejszego, polecamy wędrówki zimowe lub romantyczną przejażdżkę z zaprzęgiem konnym.

Snowpark: Mellau

W połączenie terenu narciarskiego Mellau, z największym w Lasie Bregenckim Damüls przyciąga sloganem "najbardziej pewnej narciarsko wioski na świecie". Czy będzie to miało znaczenie, gdy uwielbia się freestyle i jazdę w głębokim śniegu? Jasne, że tak, gdyż tego terenu narciarskiego nie można pominąć! Pewny śnieżny puch przyciąga zwłaszcza fanów deski z sąsiednich miejscowości. Kto jednak oprócz głębokiego śniegu również szczególnie upodobał sobie wysokość, ten powinien wybrać się do "Burton Snowpark Damüls" i tam szlifować swoje umiejętności. Zespół ciągle sprawdza teren i dba o sprawność najróżniejszych przeszkód, a dodatkową zaletą tego miejsca jest słoneczne położenie w pobliżu wyciągu Walisgadenlift. Elementy typu rails, box, kicker, picknick tables i quarterpipe są do dyspozycji. Uzupełnieniem Mainpark jest Small Park przy górnej stacji Uga. Skorzystać można na przykład z 3-elementowej kicker line, 3-jib-tubes line, ławek i pofalowanych torów. Obydwa parki są oczywiście połączone ze sobą i tworzą razem nową "All Mountain Line" przed górną stacją wyciągu Uga w dół do stacji Walisgaden w dolinie. Czy może się temu oprzeć?

Czy teren narciarski Damüls-Mellau nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria

Eksperci testują: Damüls-Mellau

W skład testu dotyczącego Damüls-Mellau wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,2 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Mellau

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Mellau

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.