Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Region narciarski Montafon Brandnertal

Informacje dot. regionu narciarskiego
Maks. wysokość: 2 430 m Trasy łącznie: 323 km
Min. wysokość: 650 m
Nartostrady:
121 km
Wyciągi łącznie: 77
Nartostrady:
93 km
Orczyki: 27
Nartostrady:
14 km
Krzesełka: 31 Trasy do skialpinizmu: 65 km
Gondole: 19
Karnet narciarski „Montafon Brandnertal” obowiązuje na 7 terenach narciarskich regionu Montafon (Silvretta Montafon, Hochjoch in Schruns, Nova in St. Gallenkirch und Garschurn) zapewniając dostęp do 297 km tras narciarskich (w tym 65 km tras do skialpinizmu) oraz 79 wyciągów. Z takim zagospodarowaniem Montafon jest największym regionem narciarskim w Vorarlberg.

W tak urozmaiconej ofercie tras narciarskich, odnajdzie się wielbiciel narciarstwa na każdym poziomie umiejętności, a w szczególności zaawansowani i czujący się pewnie na deskach. Nowoczesne wyciągi zapewniają sprawną eksploatację. Gondola „Panorama-Bahn” kursuje pomiędzy Kapell i Grasjoch, do znanej trasy HochjochTotale, która liczy 12 km na różnicy wysokości 1700 m będąc jednocześnie najdłuższą trasą zjazdową do doliny w Vorarlberg. 8-osobowa kolejka kabinowa jest najdłuższą tego typu w Vorarlberg (2370 m) i jednocześnie najszybszą. Aby dotrzeć na samą górę (2375 m), potrzeba tylko 8 minut. Na górze turyści mogą podziwiać zapierającą dech w piersiach górską panoramę przy dobrej widoczności można zaobserwować 200 górskich szczytów.

Ponadto na tym terenie narciarskim mają Państwo do dyspozycji hotspoty Wi-Fi, które umożliwiają bezpłatne połączenie z internetem wszystkim fanom białego szaleństwa.

Teren narciarski Montafon obok szerokich stoków oferuje świetną zabawę w snowparku Nike. Jeden z największych snowparków w Austrii zapewni niezapomniane przeżycia. Wyposażony w poręcze, boxy i kickery oraz inne przeszkody o różnym poziomie trudności park sprawi, że każdy bez względu na poziom zaawansowania znajdzie tu coś dla siebie. Dobrzy narciarze natomiast znajdą tu wiele wymagających tras narciarskich, godne polecenia są trasy do freeride'u na terenie narciarskim Hochjoch. Nie bez powodu organizowana była tu gościnnie impreza Freeride World Tour w regionie Hochjoch. Nową atrakcją jest tu pierwszy w Austrii freeridecross. Zaraz przy Snowparku znajduje się 800 m długości funslope "Freda Bahn" z ciekawą kombinacją ostrych zakrętów, skoczni, tunelem i naturalnymi przeszkodami. Warto się tam wybrać wraz z całą rodziną! Również dla początkujących fanów freeride Novatal jest świetnie przygotowana i zaprasza do pierwszych prób freestyle.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Miejscowości Montafon

Mapa Powiększ

miejscowość Obiekty
1
1
3
1
2

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex