Hotel Kärntnerhof
41 Liczba ocen:
97 % Rekomendacja:
| Maks. wysokość: | 2 002 m |
| Min. wysokość: | 600 m |
| Wys. miejscowość: | 1 530 m |
| Wyciągi łącznie: | 29 |
| Gondole: | 6 |
| Krzesełka: | 8 |
| Orczyki: | 10 |
| Wyciągi taśmowe: | 5 |
| Trasy łącznie: | 110 km |
|
Nartostrady:
|
30 km |
|
Nartostrady:
|
69 km |
|
Nartostrady:
|
11 km |
Pogoda & Śnieg Nassfeld-Hermagor
| Śnieg - dolna stacja: n/a | Otwarte wyciągi: 0 / 29 |
| Śnieg - górna stacja: n/a | Otwarte nartostrady (w km): 0 / 110 |
| Ostatnie opady śniegu: n/a | Otwarty tor saneczkowy: n/a |
| Stan pokrywy śnieżnej: n/a | Otwarty snowpark: nie |
| Trasy do wędrówek zimowych: n/a | Zjazd do doliny otwarty: nie |
Warunki śniegowe
Prognoza pogody
|
dzisiaj
21.05.26 |
jutro
22.05.26 |
sob
23.05.26 |
nie
24.05.26 |
pon
25.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | 3 / 8 °C | 3 / 11 °C | 5 / 13 °C | 5 / 14 °C | 6 / 16 °C |
| ilość godzin słonecznych | 12 h | 14 h | 14 h | 13 h | 11 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 000 m | 3 300 m | 3 300 m | 3 400 m | 3 700 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 4 °C | 7 °C | 6 °C | 4 °C |
| prędkość wiatru | 15 km/h | 20 km/h | 20 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 400 m | 2 700 m | 3 000 m | 3 200 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 5 °C | 10 °C | 9 °C | 5 °C |
| prędkość wiatru | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 200 m | 3 300 m | 3 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 7 °C | 13 °C | 10 °C | 6 °C |
| prędkość wiatru | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 400 m | 3 200 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 8 °C | 14 °C | 11 °C | 7 °C |
| prędkość wiatru | 15 km/h | 20 km/h | 20 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 400 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 9 °C | 14 °C | 12 °C | 8 °C |
| prędkość wiatru | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 400 m | 3 700 m | 3 800 m |
|
dzisiaj
21.05.26 |
jutro
22.05.26 |
sob
23.05.26 |
nie
24.05.26 |
pon
25.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | 5 / 13 °C | 6 / 16 °C | 7 / 18 °C | 8 / 19 °C | 9 / 20 °C |
| ilość godzin słonecznych | 12 h | 13 h | 13 h | 13 h | 13 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 900 m | 3 200 m | 3 000 m | 3 200 m | 3 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 8 °C | 13 °C | 10 °C | 7 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 400 m | 2 700 m | 2 900 m | 2 800 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 9 °C | 16 °C | 13 °C | 8 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 3 000 m | 3 100 m | 3 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 11 °C | 18 °C | 14 °C | 9 °C |
| prędkość wiatru | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 000 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 12 °C | 19 °C | 15 °C | 10 °C |
| prędkość wiatru | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 200 m | 3 300 m | 3 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 13 °C | 20 °C | 16 °C | 10 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 3 400 m | 3 600 m | 3 800 m |
Klimat
- czas słoneczny
- opady śniegu (cm)
- opady śniegu (dni)
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| maj | cze | lip | sie | wrz | paz | lis | gru | sty | lut | mar | kwi |
| 6 h | 9 h | 8 h | 8 h | 6 h | 5 h | 6 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 8 h |
| 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 58 | 15 | 65 | 85 | 43 | 12 |
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 8 | 12 | 5 | 4 |
Warunki pogodowe (źródło): © GeoSphere Austria
Warunki śniegowe (źródło): Skiresort




