Ferienwohnung Tirolernaturschlaf
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 030 m |
| Min. wysokość: | 830 m |
| Wys. miejscowość: | 824 m |
| Wyciągi łącznie: | 41 |
| Gondole: | 9 |
| Krzesełka: | 7 |
| Orczyki: | 25 |
| Trasy łącznie: | 99 km |
|
Nartostrady:
|
32 km |
|
Nartostrady:
|
54 km |
|
Nartostrady:
|
13 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 16 km |
Ferienwohnung Tirolernaturschlaf °°°
Podgląd
Położenie
Komfortowy obiekt Ferienwohnung Tiroler Naturschlaf położony jest w spokojnej okolicy na skraju lasu (na wys. ok. 900 m), ok. 1 km od centrum Niederau. Tam też znajdują się najbliższe obiekty handlowe, a także restauracje, bary i przystanek autobusu dla narciarzy. Teren narciarski Skijuwel Alpbachtal-Wildschönau i trasa do narciarstwa biegowego oddalone są o ok. 1,5 km. Do dworca kolejowego w Wörgl jest ok. 8 km.Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia obiektu należy Wi-Fi, sauna fińska w ogrodzie (za opłatą), fotel z podczerwienią, przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Na miejscu otrzymają Państwo bezpłatnie kartę "Wildschönau Card", z którą mają Państwo dostęp do licznych zniżek i ofert (świadczenia wg informacji na miejscu).
Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 3,50 € za osob./noc
- Kaucja: 300,- € /apart.
- Keycard: 2,- € (przy karnecie na 3 dni i dłuższym)
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Korzystanie z sauny ogrodowej (zgodnie z informacją na miejscu)
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Dojazd/mapa
- Kolej: Wörgl (ok. 7 km), Hopfgarten (ok. 10 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 75 km), Salzburg (ok. 100 km), Monachium (ok. 150 km)




