BauernLodge
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 900 m |
| Min. wysokość: | 854 m |
| Wys. miejscowość: | 853 m |
| Wyciągi łącznie: | 2 |
| Gondole: | 1 |
| Krzesełka: | 1 |
| Orczyki: | 0 |
| Trasy łącznie: | 16 km |
|
Nartostrady:
|
5 km |
|
Nartostrady:
|
9 km |
|
Nartostrady:
|
2 km |
BauernLodge °°°°
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Komfortowy obiekt BauernLodge został stworzony z ponad 300-letniej zabudowy wiejskiej i znajduje się w gminie Höfen w spokojnej, ale centralnej lokalizacji, ok. 4,5 km od Reutte. Do wyciągu Hahnenkammbahn Höfen jest ok. 700 m, a do wyciągu Schollenwiesenlift ok. 300 m. Najbliższe obiekty handlowe znajdują się w odległości ok. 200 m, a przystanek autobusowy w odległości ok. 150 m.Bardzo dobrze utrzymany obiekt posiada Wi-Fi, izbę z piecem kaflowym, przechowalnię sprzętu narciarskiego z suszarką do butów oraz bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).
Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia. Na miejscu można zarezerwować dostawę pieczywa (za opłatą).Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./noc
- Keycard: 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Dostawa pieczywa (na zapytanie)
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Dla dzieci do 5. roku życia włącznie nie jest wystawiany voucher na karnety narciarskie, jeżdżą one bezpłatnie w towarzystwie osoby dorosłej. Jeżeli dziecko samodzielnie korzysta z wyciągów w ramach szkółki narciarskiej, na miejscu należy wykupić karnet narciarski (maks. 56,00 €/dziecko). Dalsze informacje w kasie wyciągu.
Dojazd/mapa
- Kolej: Reutte (w miejscowości), Füssen (ok. 20 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 95 km), Monachium (ok. 160 km)




