Hotel Kronenhirsch
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 617 m |
| Min. wysokość: | 745 m |
| Wys. miejscowość: | 813 m |
| Wyciągi łącznie: | 17 |
| Gondole: | 3 |
| Krzesełka: | 9 |
| Orczyki: | 5 |
| Trasy łącznie: | 51 km |
|
Nartostrady:
|
15 km |
|
Nartostrady:
|
33 km |
|
Nartostrady:
|
3 km |
Hotel Kronenhirsch ***
Podgląd
Położenie
Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Kronenhirsch znajduje się w centrum Rußbach na terenie Ziemi Salzburskiej. Stacja dolna Hornbahn jest oddalona od obiektu o ok. 1 km i hotelowy autobus shuttle dowiezie gości na tę stację.Wyposażenie
Do wyposażenia nowoczesnego obiektu należy recepcja, hol, winda, bar, sala śniadaniowa oraz przechowalnia nart z suszarką do butów. Bezpłatne miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem w ograniczonej dostępności.Nieodpłatna strefa wellness zawiera kabinę z podczerwienią i pokój wypoczynkowy. Poza tym goście mogą korzystać ze stołu bilardowego.
Wyżywienie
Wliczone w cenę pobytu wyżywienie obejmuje bufet śniadaniowy.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Keycard: 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Stół bilardowy
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Dojazd/mapa
- Kolej: Steeg-Gosau (ok. 20 km), Golling-Abtenau (ok. 27 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 60 km), Monachium (ok. 225 km), Innsbruck (ok. 235 km)




