Apartament Cinderella
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 015 m |
| Min. wysokość: | 728 m |
| Wys. miejscowość: | 745 m |
| Wyciągi łącznie: | 44 |
| Gondole: | 14 |
| Krzesełka: | 18 |
| Orczyki: | 12 |
| Trasy łącznie: | 123 km |
|
Nartostrady:
|
47 km |
|
Nartostrady:
|
68 km |
|
Nartostrady:
|
8 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 4 km |
Apartament Cinderella ****
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Wyremontowany w 2016 roku 4-gwiazdkowy Apartament Cinderella znajduje się w centrum Schladming w bezpośredniej okolicy licznych sklepów. Dolna stacja wyciągu Planai zlokalizowana jest w odległości ok. 400 m.Do ogólnego wyposażenia obiektu należy Wi-Fi, przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów i bezpłatnymi miejscami parkingowymi (dostępność ograniczona).
Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia. Za opłatą można zamówić dostawę pieczywa. (wg informacji na miejscu).Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Kaucja: 300,- €/apartament
- Keycard 3,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Dostawa pieczywa (wg informacji na miejscu)
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Zwierzęta domowe na zapytanie
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Dojazd/mapa
- Kolej: Schladming (w miejscowości)
- Przelot: Salzburg (ok. 90 km), Linz (ok. 160 km), Graz (180 km), Innsbruck (ok. 220 km)




