Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Opinie Klientów

Seefeld

68 Liczba ocen:

97 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,0
Teren narciarski 8,5
Informacje o terenie narciarskim
Region Olimpijski Seefeld
Maks. wysokość: 2 064 m
Min. wysokość: 964 m
Wys. miejscowość: 1 200 m
Wyciągi łącznie: 26
Orczyki: 19
Krzesełka: 5
Gondole: 2
Trasy łącznie: 34,9 km
Nartostrady:
24 km
Nartostrady:
8,9 km
Nartostrady:
2 km

Teren narciarski Region Olimpijski Seefeld

Teren narciarski Region Olimpijski Seefeld

Również fani tradycyjnego narciarstwa alpejskiego dzięki "Happy Ski Card" z 25,5 km nartostrad i 22 wyciągom nie będą się nudzić w Seefeld. Przy Seefelder Joch oraz Härmelekopf doświadczeni narciarze mają do wyboru doskonałe trasy off-pist skąpane w promieniach słonecznych. Również stoki do jazdy w głębokim śniegu oraz możliwość uprawiania freeride'u zapewnią odpowiednią dawkę adrenaliny. Początkującym natomiast polecamy szczyt Gschwandtkopf. Zbocza przy Rosshütte, a przede wszystkim snowpark "Crazy Hole" (długość: 360 m) wyposażony w quaterpipes, z ostrymi zakrętami, falami i poręczami sprawi, że serce każdego snowboardzisty i fana freeski zabije tutaj mocniej.

Kto chce podzielić się swoimi doświadczeniami z szaleństwa na białym śniegu, nie czekaj, na powrót do domu. W dolnej i górnej stacji Rosshütte Booking bezprzewodowa strefa internetowa, gdzie można bezpłatnie szusować po sieci i wysyłać wiadomości, zdjęcia lub filmów wideo prosto ze stoku.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Nocna jazda na nartach Seefeld

Szczególną cechą Seefeld jest oferta nocnej jazdy na nartach. Przez cztery dni w tygodniu istnieje możliwość, aby na najlepiej przygotowanych trasach poszusować przy sztucznym oświetleniu. Na terenie narciarskim Rosshütte-Seefeld znajdą Państwo ok. 3 km zjazd z górnej stacji wyciągu po cieplejszej i osłoniętej od wiatru stronie. Trasa oświetlona jest w środy, czwartki, piątki i soboty w godz. 18:30 – 22:00. Wyciąg funkcjonuje do godz. 21:30. Z oferty nocnej jazdy na nartach można korzystać od połowy grudnia do początku marca. Nadzwyczajna nocna jazda na Rosshütte-Seefeld warta jest wypróbowania.

Après-ski Seefeld

W tętniącym życiem, światowym Seefeld łatwo można wpaść na kogoś znanego dotychczas tylko z mediów. Znane osobistości korzystają z wielu okazji, aby "dać się zobaczyć" - jak mp. malownicze tarasy czy kasyno. Po dni na stoku warto odpocząć przy szklance tradycyjnej lemoniady (Kracherle), skosztować knedli i lokalnego ciasta z morelami, a potem rzucić się w wir nocnego życia. W Seefeld mają Państwo duży wybór lokali grających dobrą muzykę np. bar na stoku "Rosshütte", który gwarantuje dobrą zabawę w rytm gorących hitów après-ski. W dzień można wybierać spośród bogatej oferty sportowej. Dostępne są takie aktywności jak np. wędrówki w rakietach śnieżnych, snowrafting, spadochroniarstwo, wspinaczka lodowa, jazda w saniach z psim zaprzęgiem (workshop) i klasyczne dyscypliny tj. tenis, jazda na sankach, jeździectwo, łyżwiarstwo czy zimowa odmiana golfa.

Snowpark: Seefeld

Region Seefeld nie bez przyczyny nosi miano Regionu Olimpijskiego. Tutejsze trasy narciarskie są perfekcyjnie przygotowane i naśnieżone, dzięki czemu nie pozostawią one żadnych życzeń niespełnionych! Dla tych, którzy mają odwagę, poszybować w górę, polecamy snowpark Rosshütte. Park jest w szczególności przeznaczony dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze snowboardem, a także dla snowboardzistów, którzy chcą doskonalić swoje tricki, zanim odważą się wystartować w jednej rundzie z zaawansowanymi. Przy wyciągu Kaltwasserlift dostępne są rozmaite kickery, poręcze, skocznie, waverides oraz trasa do boardercrossu. A jeżeli wolą Państwo podziwiać szalone skoki z bezpiecznej odległości lub chcą odpocząć po aktywnym dniu - w parku przygotowana została chillout-area, która doskonale się do tego nadaje.

Czy teren narciarski Region Olimpijski Seefeld nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria

Eksperci testują: Region Olimpijski Seefeld

W skład testu dotyczącego Region Olimpijski Seefeld wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(3,6 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Seefeld

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Seefeld

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.