Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Award

Opinie Klientów

Going

270 Liczba ocen:

99 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,7
Teren narciarski 9,0

Informacje o terenie narciarskim

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Maks. wysokość: 1 957 m
Min. wysokość: 620 m
Wys. miejscowość: 798 m
Wyciągi łącznie: 90
Orczyki: 39
Krzesełka: 35
Gondole: 16
Trasy łącznie: 284 km
Nartostrady:
122 km
Nartostrady:
129 km
Nartostrady:
33 km
Trasy do skialpinizmu: 23 km

Teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Karnet narciarski „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ umożliwia Państwu dostęp do jednego z największych połączonych terenów narciarskich w Austrii!„SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental” został wielokrotnie odznaczony jako jeden z najlepszych terenów narciarskich na świecie. 90 nowoczesnych kolejek górskich, 284 km przygotowanych nartostrad (z czego 254 km tras można naśnieżać) oraz 3 snowparki gwarantują świetną zabawę dla małych, dużych, początkujących i zaawansowanych.

Trasy przy Astberg są w większości proste i dlatego idealne dla rodzin z dziećmi. Najdłuższy zjazd ma długość niespełna 2,5 km i pokonuje różnicę wysokości 431 m. Dostęp do pozostałego terenu narciarskiego z miejscowości Going jest stąd perfekcyjny. Liczne trasy prowadzące do doliny, jak np.: 7,3 km trasa z Hohe Salve do Söll, sprawią, iż serce niejednego narciarza mocniej zabije. Również doświadczeni narciarze nie muszą się martwić, wokół Hartkaiser i Hohe Salve znajduje się wiele czarnych tras. A w Hopfgarten, Westendorf i Scheffau jest wiele miejsc, gdzie można jeździć poza trasami. Na degustację nie tylko lokalnych przysmaków zaprasza natomiast ponad 77 restauracji i bacówek znajdujących się na całym terenie narciarskim.

Dodatkowa atrakcja czeka na Państwa w sąsiedniej miejscowości Ellmau: możliwy jest wjazd nowoczesną 10-osob. gondolą "Hartkaiserbahn" na wysokość 1530 m. Gondola wyposażona w podgrzewane siedzenia i dostęp do Wi-Fi będąc jednocześnie jedną z najnowocześniejszych na świecie. Na górnej stacji znajduje się „Erlebnis-Eldorado Hartkaiser” z m.in. restauracją dla dzieci i szkółką narciarską. Dolna stacja zyska natomiast sklep sportowy, restaurację, bar après ski, garaż podziemny i ogrzewany schowek na sprzęt narciarski.

Szczególną atrakcją jest nocna jazda na nartach na jednym z największych tego typu terenów narciarskich w Austrii. Dobrze przygotowane i oświetlone stoki przyciągają nie tylko turystów, ale także mieszkańców tego regionu.

Jeżeli podróżują Państwo z dziećmi bądź sami są Państwo zainteresowani baśniami powinni Państwo przetestować 10-osobową gondolę w SkiWelt Söll. W atmosferze „Szczęśliwego Jasia" jest jeszcze wiele do odkrycia!

Życzą sobie Państwo jeszcze większego wyboru? Karnet narciarski „Super Ski Card" umożliwia wybór z 2750 km nartostrad i 937 wyciągów w 23 regionach narciarskich.

W SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental istnieją trzy możliwości Söll, Brixen oraz Westendorf do nocnej jazdy na nartach. Atrakcja w obszarze nocnej jazdy na nartach czeka w SkiWelt Söll. Tutaj znajduje się największy teren umożliwiający nocną jazdę na nartach w Austrii! Od środy do soboty do dyspozycji jest 10 km spreparowanych tras do późnych godzin. Wszystkie pięć zjazdów przy gondoli Hochsöll, jak również przy wyciągach krzesełkowych Keat i Hexen6er są oświetlone do godz. 21:30. Dodatkowo na nocną jazdę na nartach oświetlona jest fun arena „Hans im Glück” przy 4-os. wyciągu krzesełkowym. Dopełnienie oferty stanowią liczne lokale i nocny tor saneczkowy przy gondoli Hochsöll. Nocna jazda na nartach w Söll jest tak rozpowszechniona, że należy nabyć na nią osobny karnet.

Oprócz wymienionych dostępne są dwa kolejne tereny narciarskie umożliwiające nocną jazdę na nartach: w Westendorf we wtorki 500 m trasa czynna jest do godz. 21:00. W Brixen przy wyciągu Schusterbühel oświetlona jest do godz. 19:00 300 m niebieska trasa. Czy teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

W skład testu dotyczącego SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Going

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Going
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.