Opinie Klientów

Les Menuires

318 Liczba ocen:

98 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,2
Teren narciarski 9,7
Plan nartostrad
Les Menuires - St. Martin
Informacje o terenie narciarskim
Les Menuires - St. Martin
Maks. wysokość: 2 850 m
Min. wysokość: 1 450 m
Wys. miejscowość: 1 850 m
Wyciągi łącznie: 26
Orczyki: 5
Krzesełka: 14
Gondole: 7
Trasy łącznie: 160 km
Nartostrady:
104 km
Nartostrady:
41 km
Nartostrady:
15 km
Trasy do skialpinizmu: 12 km

Narty Les Menuires - brama do regionu "Les 3 Vallées"!

Les Menuires

Miejscowość Les Menuires leży na wysokości 1850 m w dolinie Belleville. Charakterystyczna zabudowa do domki typu chalet wykonane z naturalnego kamienia i drewna. Dzięki bogatej ofercie dla rodzin i licznym atrakcjom dla najmłodszych miejscowość została odznaczona tytułem „Familie Plus”. W porównaniu z sąsiadującym z Les Menuires Val Thorens tutaj ceny są zdecydowanie przystępniejsze. Jednocześnie Les Menuires to również gwarancja udanego urlopu w górach! Czekają tutaj na Państwa zaśnieżone stoki, rozmaite możliwości spędzania czasu wolnego jak np. duża strefa wellness i centrum sportowe (4500 m²) oraz bogata oferta kulinarna.

Les 3 Vallées

Witamy w znanych 3 Vallées - w dolinach Belleville, Courchevel i Méribel! Razem tworzą one największy teren narciarski na świecie oraz zapewniają doskonałe warunki śniegowe do wysokości 3230 m. Na niepowtarzalny charakter regionu wpływa wyjątkowa panorama górska, nadzwyczajnie długie i zróżnicowane trasy narciarskie, doskonałe możliwości uprawiania freeridu oraz przeróżne snowparki! Miejscowości w Trzech Dolinach są wyjątkowo urokliwe, jak i nowoczesne. Od paru lat podziwiać można nowy kierunek infrastruktury- liczne typowe dla regionu domki typu chalet lub apartamenty wpływają na wyjątkowy charakter regionu. Przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi dolinami umożliwiają liczne wyciągi narciarskie: tutaj mają Państwo możliwość przedostania się do najwyżej położonej stacji narciarskiej w Europie na wysokości 2300 m.

Dojazd Les Menuires

  • Kolej: Moûtiers (ok. 25 km)
  • Przelot: Chambéry (ok. 110 km), Genewa (ok. 150 km), Grenoble (ok. 185 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 190 km), Turyn (ok. 255 km)

Obiekty w Les Menuires

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Narty Les Menuires

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter