Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący : dowolny Snowpark : dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride : dowolny Wyciągi & gondole : dowolny Kraj : dowolny
Km tras biegowych : dowolny Opinie Klientów : dowolny Cena za osobę : dowolny
Rodzina & dzieci : dowolny Après-ski : dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Award

Opinie Klientów

Scheffau

62 Liczba ocen:

94 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,0
Teren narciarski 9,2

Informacje o terenie narciarskim

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Maks. wysokość: 1 957 m
Min. wysokość: 620 m
Wys. miejscowość: 754 m
Wyciągi łącznie: 90
Orczyki: 39
Krzesełka: 35
Gondole: 16
Trasy łącznie: 284 km
Nartostrady:
122 km
Nartostrady:
129 km
Nartostrady:
33 km
Trasy do skialpinizmu: 23 km

Teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Z karnetem narciarskim „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ można korzystać z jednego z największych w Austrii połączonych terenów narciarskich. "SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental" został wielokrotnie odznaczony jako jeden z najlepszych terenów narciarskich na świecie! 90 nowoczesnych kolejek górskich, 284 km świetnie przygotowanych stoków z 23 km tras do skiroute (z czego ponad 254 km z możliwością sztucznego naśnieżania), a także 3 snowparki gwarantują świetną zabawę na śniegu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - dorośli czy dzieci, początkujący czy zaawansowani narciarze

Scheffau jest idealnie połączony poprzez masyw górski Brandstadl z terenem SkiWelt. Kolejka gondolowa, 6- lub 8-osob., zawiezie Państwa wygodnie do stacji położonej na wysokości 1650 m, skąd otwierają się dalsze możliwości jazdy, z powrotem do Scheffau można wrócić trasami łatwymi i o średnim stopniu trudności.

Freerider znajdą zabawę na stoku Salvista, a snowboardziści mogą się wyszaleć w parku "Hochsöll" z tables, kicker i rails. Westendorf i Ellmau posiadają także snowparki z quarterpipe i innymi świetnymi elementami. Dzięki 77 różnym lokalom rozmieszczonym na całym terenie narciarskim, rozrywka jest gwarantowana.

Szczególną atrakcją jest nocna jazda na nartach na jednym z największych tego typu terenów narciarskich w Austrii. Dobrze przygotowane i oświetlone stoki przyciągają nie tylko turystów, ale także mieszkańców tego regionu.

Jeżeli podróżują Państwo z dziećmi bądź sami są Państwo zainteresowani baśniami powinni Państwo przetestować 10-osobową gondolę w SkiWelt Söll. W atmosferze „Szczęśliwego Jasia" jest jeszcze wiele do odkrycia!

Życzą sobie Państwo jeszcze większego wyboru? Karnet narciarski „Super Ski Card" umożliwia wybór z 2750 km nartostrad i 937 wyciągów w 23 regionach narciarskich.

Tak, jak wiele terenów narciarskich, tak również SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental posiada pokaźną ofertę w zakresie nocnej jazdy na nartach. Trzy tereny narciarskie umożliwiają wieczorową jazdę: Söll, Brixen oraz Westendorf. W SkiWelt Söll znajduje się nawet największy teren umożliwiający nocną jazdę na nartach w Austrii! Trzy dni w tygodniu 10 km tras jest tutaj do dyspozycji do nocy. Pięć oświetlonych zjazdów przy gondoli Hochsöll, jak również przy wyciągach krzesełkowych Keat i Hexen6er zaprasza od środy do soboty do godz. 21:30. Oprócz standardowych zjazdów również w Fun-Arenie „Hans im Glück“ przy 4-os. wyciągu krzesełkowym działa sztuczne oświetlenie. Do tego tor saneczkowy przeznaczony do nocnych zjazdów przy gondoli Hochsöll i bacówki przy trasie są w te wieczory otwarte do późna. Nocna jazda na nartach w Söll wymaga nabycia osobnego karnetu narciarskiego.

Ponadto w Westendorf przy 4-os. wyciągu krzesełkowym w każdy wtorek oświetlona do godz. 21:00 jest 500 m trasa. Przy wyciągu Schusterbühel w Brixen znajdą Państwo natomiast 300 m niebieską trasę do nocnej jazdy na nartach, która stale oświetlona jest do godz. 19:00. Czy teren narciarski SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Eksperci testują: SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

W skład testu dotyczącego SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Scheffau

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Teren narciarski Scheffau
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.