DeKupi´s Appartement Sölden
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 3 340 m |
| Min. wysokość: | 1 350 m |
| Wys. miejscowość: | 1 377 m |
| Wyciągi łącznie: | 29 |
| Gondole: | 9 |
| Krzesełka: | 13 |
| Orczyki: | 7 |
| Trasy łącznie: | 145 km |
|
Nartostrady:
|
76 km |
|
Nartostrady:
|
40 km |
|
Nartostrady:
|
29 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 8 km |
DeKupi´s Appartement Sölden °°°
Podgląd
Położenie
Komfortowy obiekt DeKupi's Appartement Sölden położony jest w dzielnicy Platte, tuż nad centrum Sölden (ok. 1,5 km). Pierwsze sklepy znajdują się zaledwie 500 m od obiektu (pieszo). Autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 100 m od hotelu, a teren narciarski Sölden oddalony jest o ok. 1 km (Gaislachkogelbahn).Wyposażenie
Obiekt dysponuje przechowalnią sprzętu narciarskiego i bezpłatnymi miejscami parkingowymi (ograniczona dostępność). Za opłatą można korzystać z przechowalni sprzętu narciarskiego bezpośrednio przy dolnej stacji kolejki Gaislachkogelbahn (wg informacji na miejscu).Goście hotelu otrzymują również bezpłatny codzienny wstęp (3 godziny dziennie) na basen z atrakcjami i strefę saun wellness w ośrodku Freizeit Arena Sölden (ok. 2,3 km od hotelu, wg informacji na miejscu).
Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia. Na życzenie i na miejscu można zamówić dostawę pieczywa (za opłatą)Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 4,- € za osob./noc
- Kaucja: 300,- € /apart.
- Keycard: 3 €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Dostawa pieczywa (na zapytanie)
- Przechowalnia sprzętu narciarskiego (dolna stacja Gaislachkogelbahn): ok. 17,50,- € /osob i tydz.
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Ważne wskazówki
- Dzieciom do ukończenia 2. roku życia zapewniane jest bezpłatne łóżeczko/krzesełko.
Dojazd/mapa
- Kolej: Ötztal (ok. 40 km), Innsbruck (ok. 85 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 85 km), Friedrichshafen (ok. 210 km), Monachium (ok. 235 km), Salzburg (ok. 260 km)




