Der Denggenhof (RPR1.)
5 Liczba ocen:
100 % Rekomendacja:
| Maks. wysokość: | 1 869 m |
| Min. wysokość: | 620 m |
| Wys. miejscowość: | 703 m |
| Wyciągi łącznie: | 70 |
| Gondole: | 17 |
| Krzesełka: | 32 |
| Orczyki: | 21 |
| Trasy łącznie: | 275 km |
|
Nartostrady:
|
115 km |
|
Nartostrady:
|
121 km |
|
Nartostrady:
|
39 km |
Der Denggenhof (RPR1.)
Podgląd
Płatne na miejscu
- opłata klimatyczna (za osobę/noc: od 16 lat ok. 3,50 €)
- keycard (2,- € za osobę/pobyt, zwrotna)
- Keycard 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- strefa saun (na zapytanie)
- produkty dietetyczne (na zapytanie)
- dania wegańskie (na zapytanie)
- stacja ładowania samochodów elektrycznych (ograniczona dostępność)
- przekąska (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Ważne wskazówki
- Obiekt nie jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
- Posiłki serwowane są w budynku głównym.
- W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Wskazówki dotyczące przyjazdu
- Zaplanuj trasę z Google Maps.
Dojazd Söll
- Kolej: Hopfgarten (ok. 10 km), Wörgl (ok. 15 km), Kufstein (ok. 15 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 80 km), Salzburg (ok. 85 km), Monachium (ok. 145 km)




