Hotel Ertl
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 142 m |
| Min. wysokość: | 547 m |
| Wys. miejscowość: | 560 m |
| Wyciągi łącznie: | 5 |
| Gondole: | 1 |
| Krzesełka: | 2 |
| Orczyki: | 2 |
| Trasy łącznie: | 25 km |
|
Nartostrady:
|
11 km |
|
Nartostrady:
|
7 km |
|
Nartostrady:
|
7 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 2 km |
Hotel Ertl ****
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Przytulny, 4-gwiazdkowy Hotel Restaurant Ertl jest położony w centrum Spittal, w pobliżu dworca. Teren narciarski Goldeck Spittal jest oddalony o ok. 2 km, a przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się bezpośrednio przed hotelem.Rodzinnie prowadzony hotel jest wyposażony w recepcję, windę, Wi-Fi, kącik internetowy, pokój śniadaniowy, restaurację, bar, dyskotekę oraz przechowalnię sprzętu i butów narciarskich. Do dyspozycji gości bezpłatne miejsca parkingowe w ograniczonej dostępności.
Wyżywienie
Zawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje napój powitalny, śniadanie w formie obfitego, regionalnego bufetu oraz 3-daniowego menu do wyboru z bufetem sałatkowym na kolację.W sylwestra serwowane jest specjalne 5-daniowe menu i przekąska o północy. Przy rezerwacjach grupowych w programie zabawa taneczna i pokaz sztucznych ogni.
Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 1,60 € za osob./noc
- Keycard: 5,- €
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć zwierzęta domowe (15,- €/dzień, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Korzystanie z wyciągów jest bezpłatne dla dzieci poniżej 6 lat w towarzystwie osoby dorosłej.Jeżeli dziecko korzysta z wyciągów samodzielnie lub uczestniczy w kursie narciarskim, należy zakupić minicard (karnet narciarski) na miejscu.
- W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Dojazd/mapa
- Kolej: Spittal/Millstätter See (w miejscowości)
- Przelot: Klagenfurt (ok. 85 km), Salzburg (ok. 150 km), Innsbruck (ok. 260 km)




