Hotel Maiensee – Ski in & Ski out
110 Liczba ocen:
96 % Rekomendacja:
| Maks. wysokość: | 2 811 m |
| Min. wysokość: | 1 304 m |
| Wys. miejscowość: | 1 304 m |
| Wyciągi łącznie: | 85 |
| Gondole: | 18 |
| Krzesełka: | 42 |
| Orczyki: | 25 |
| Trasy łącznie: | 300 km |
|
Nartostrady:
|
130 km |
|
Nartostrady:
|
120 km |
|
Nartostrady:
|
50 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 200 km |
Pogoda & Śnieg St. Anton
| Śnieg - dolna stacja: n/a | Otwarte wyciągi: 0 / 85 |
| Śnieg - górna stacja: n/a | Otwarte nartostrady (w km): 0 / 299,7 |
| Ostatnie opady śniegu: n/a | Otwarty tor saneczkowy: n/a |
| Stan pokrywy śnieżnej: n/a | Otwarty snowpark: nie |
| Trasy do wędrówek zimowych: n/a | Zjazd do doliny otwarty: nie |
Warunki śniegowe
Prognoza pogody
|
dzisiaj
13.05.26 |
jutro
14.05.26 |
pią
15.05.26 |
sob
16.05.26 |
nie
17.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | -9 / -3 °C | -8 / -5 °C | -8 / -3 °C | -8 / -5 °C | -8 / -3 °C |
| ilość godzin słonecznych | 12 h | 2 h | 1 h | 0 h | 1 h |
| świeży śnieg | 3 cm | 10 cm | 10 cm | 6 cm | 1 cm |
| granica opadów śniegu | 1 500 m | 1 600 m | 1 500 m | 1 500 m | 1 800 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | -7 °C | -4 °C | -5 °C | -6 °C |
| prędkość wiatru | 25 km/h | 20 km/h | 25 km/h | 25 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 1 cm |
| granica opadów śniegu | 900 m | 2 000 m | 1 700 m | 1 500 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | -7 °C | -6 °C | -7 °C | -8 °C |
| prędkość wiatru | 20 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| świeży śnieg | 2 cm | 5 cm | 4 cm | 1 cm |
| granica opadów śniegu | 1 400 m | 1 600 m | 1 500 m | 1 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | -8 °C | -5 °C | -6 °C | -7 °C |
| prędkość wiatru | 15 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 2 cm | 2 cm | 2 cm |
| granica opadów śniegu | 1 300 m | 1 600 m | 1 700 m | 1 500 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | -7 °C | -6 °C | -7 °C | -8 °C |
| prędkość wiatru | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 20 km/h |
| świeży śnieg | 4 cm | 4 cm | 2 cm | 1 cm |
| granica opadów śniegu | 1 400 m | 1 500 m | 1 500 m | 1 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | -7 °C | -4 °C | -5 °C | -5 °C |
| prędkość wiatru | 15 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 400 m | 1 800 m | 1 700 m | 1 400 m |
|
dzisiaj
13.05.26 |
jutro
14.05.26 |
pią
15.05.26 |
sob
16.05.26 |
nie
17.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | -2 / 12 °C | 1 / 7 °C | 0 / 9 °C | 1 / 6 °C | 1 / 10 °C |
| ilość godzin słonecznych | 12 h | 2 h | 1 h | 0 h | 1 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 500 m | 1 600 m | 1 500 m | 1 500 m | 1 800 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 1 °C | 10 °C | 7 °C | 4 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 900 m | 2 000 m | 1 700 m | 1 500 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 4 °C | 6 °C | 4 °C | 1 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 400 m | 1 600 m | 1 500 m | 1 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 2 °C | 7 °C | 6 °C | 3 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 300 m | 1 600 m | 1 700 m | 1 500 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 3 °C | 5 °C | 4 °C | 2 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 400 m | 1 500 m | 1 500 m | 1 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 3 °C | 9 °C | 6 °C | 3 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 400 m | 1 800 m | 1 700 m | 1 400 m |
Klimat
- czas słoneczny
- opady śniegu (cm)
- opady śniegu (dni)
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| maj | cze | lip | sie | wrz | paz | lis | gru | sty | lut | mar | kwi |
| 5 h | 10 h | 6 h | 8 h | 5 h | 5 h | 5 h | 6 h | 5 h | 4 h | 5 h | 7 h |
| 133 | 2 | 48 | 26 | 45 | 98 | 123 | 22 | 106 | 189 | 170 | 26 |
| 18 | 1 | 6 | 5 | 6 | 9 | 11 | 2 | 10 | 14 | 11 | 6 |
Warunki pogodowe (źródło): © GeoSphere Austria
Warunki śniegowe (źródło): Skiresort




