Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolnie dowolnie
dowolnie dowolnie
dowolnie
Teren narciarski polecany dla
dowolnie
dowolnie
dowolnie
Pozostałe
dowolnie
dowolnie
dowolnie
dowolnie
Dane wycieczki
dowolnie
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolnie Początkujący: dowolnie Snowpark: dowolnie długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolnie Zaawansowani & freeride: dowolnie Wyciągi & gondole: dowolnie Kraj: dowolnie
Km tras biegowych: dowolnie Opinie Klientów: dowolnie Cena za osobę: dowolnie
Rodzina & dzieci: dowolnie Après-ski: dowolnie Czas podróży : dowolnie
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Award
Opinie Klientów

St. Anton

273 Liczba ocen:

96 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,1
Teren narciarski 9,3

Teren narciarski Arlberg

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 811 m Gondole: 16
Min. wysokość: 1 300 m Trasy łącznie: 305 km
Wys. miejscowość: 1 304 m
Nartostrady:
132 km
Wyciągi łącznie: 88
Nartostrady:
123 km
Orczyki: 28
Nartostrady:
50 km
Krzesełka: 44 Trasy do skialpinizmu: 200 km

Teren narciarski Arlberg

Z karnetem "Arlberg" mają Państwo do dyspozycji zatem łącznie 305 km tras narciarskich obsługiwanych przez 88 wyciągów. Teren narciarski St. Anton wraz z terenami Stuben, Zürs i Warth-Schröcken należy do ośrodka narciarskiego Ski Arlberg. Dzięki kolejkom Flexenbahn, Trittkopfbahn I i II oraz Albonabahn 2 możliwe było połączenie kilku terenów narciarskich. Wyciąg Flexenbahn łączy dzięki 47 kabinom mieszącym w każdej 10 osób Lech-Zürs z Stuben/Alpe Rauz, zastępując codziennie 120 kursów autobusowych. Doświadczyć tu można również wspaniałego widoku na Dolinę Klostertal.

St. Anton w Arlberg jest najbardziej odpowiedni jeśli chodzi o potrzeby rodzin i początkujących, gdyż posiada wiele terenów dla dzieci ze wspaniałą ofertą szkoleniową oraz niebieskie trasy. Region Arlberg (1300 - 2811 m) należy ponadto do najbardziej pewnych śniegowo w całym rejonie Alp. Nowoczesne urządzenia naśnieżające to dodatkowa gwarancja idealnych warunków narciarskich. Region ten jest znany nie tylko z wyjątkowo dobrych warunków narciarskich, ale także jako mekka miłośników freeride. Łącznie mają tu Państwo do dyspozycji niemal 200 km tras do jazdy w głębokim śniegu. Górskie restauracje przy wyciągach w tym regionie oferują ponadto bezpłatne Wi-Fi.

Funpark "STANTON PARK" na terenie narciarskim Rendl jest prawdziwym eldorado dla snowboardzistów. Profesjonaliści mogą spróbować swoich sił na mistrzowskich odcinku poniżej Kapall (2330 m), podczas gdy początkujący mogą doskonalić umiejętności przy Gampen.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski St. Anton

Après-ski w St. Anton jest legendą samą w sobie: już od godziny 15:00 zaczynają się "hulanki i swawole", a wybór jest duży! Liczne bacówki jak "Krazy Kanguruh" czy "Heustadl" zapraszają narciarzy, by cieszyli się ostatnimi promieniami słońca i wznieśli toast za udany dzień na stoku. „Mooserwirt“ to kultowe miejsce spotkań fanów après-ski.

Popołudniu promenada w St. Anton tętni życiem przyciągając gości szykownymi butikami, przytulnymi kawiarenkami i restauracjami. Na wysokości 2100 m przyciąga na skosztowanie różnych delikatesów najwyżej położona w Austrii restauracja „Galzig Verwallstube“. Wieczorem do odwiedzin zapraszają różne bary, puby i dyskoteki, które gwarantują udaną zabawę.

Kto szuka więcej relaksu, ten powinien wybrać się do dużego centrum wellness Arlberg WellCom z trzema basenami, jak również strefą saun i wellness. Można wybrać również liczne atrakcje sportowe i wspinaczkę w centrum arl.rock. Można tam skorzystać z oferty gry w squasha, tenisa i piłkę nożną, jak również ze wspinaczki. Do dyspozycji jest również hala trampolinowa oraz możliwość wspinaczki lodowej na zewnętrznej ściance. St. Anton wyrobił sobie dobrą opinię nie tylko w obszarze biegów narciarskich, ale również wśród miłośników wspinaczek. Na terenie narciarskim przy Rendl znaleźć można jedyną w swoim rodzaju ścianę do zimowej wspinaczki w Tyrolu: długa na 850 m, jest zabezpieczona stalową linką i zapewnia piękny widok na panoramę.

Szczególną atrakcją jest 4,4 km naturalna trasa saneczkowa o ok. 500 m różnicy wysokości. Ok. 15 min trwa zjazd trasą pełną zakrętów. Dla odkrywców przyrody oferowane są wędrówki w rakietach śnieżnych lub kulig poprzez zaśnieżoną okolicę - niezapomniane przeżycie.

Snowpark: STANTON SNOWPARK St. Anton

W sercu malowniczego terenu wokół Arlberg, przy stacji górskiej Rendl jest położony "STANTON PARK". Do parku można dojechać dwoma wyciągami. Dzięki korzystnej lokalizacji tuż przy tarasie restauracji Rendl, turyści mogą do woli przypatrywać się tutaj ewolucjom freeriderów, a i sami snowboardziści mają możliwość, aby odsapnąć po przejechaniu wyznaczonej trasy.

"STANTON PARK" spełnia bowiem życzenia nawet najbardziej wymagających boarderów. Na 3 różnych trasach o rozmaitych poziomach trudności (początkujący, zaawansowany, profesjonalny) na freestylowców czekają liczne elementy tj. poręcze, boxy, kickery (do 15 m), rampy, wall ride oraz big tube. Zarówno główny konstruktor parku - René Friedl, jak i cały jego zespół dołożyli wszelkich starań, aby snowpark przy Arlberg był wyjątkowy.

Oprócz „STATION PARK” znaleźć tu można funslope z pofalowanym torem, ostrymi zakrętami, speedboost. Można więc tu wyszaleć się bez dużego doświadczenia.

Jeżeli odwiedzają Państwo również inne tereny narciarskie tego regionu, nie ma potrzeby, aby rezygnować z dobrej zabawy w snowparku. Zarówno w Lech, jak i na Sonnenkopf dostępne są kolejne snowparki. Snowpark Lech am Arlberg oferuje boarderom 3 trasy przejazdowe oraz niewielki kicker dla dzieci oraz najlepszą w Alpach trasę z 3 kickerami (triplekicker). Na zboczach Sonnenhof doskonale poczują się również początkujący, którzy mają tam do dyspozycji 5 przeszkód medium oraz trasę z kickerami (3-5 m).
Aby powiększyć, proszę kliknąć w "Plan"!

Czy teren narciarski Arlberg nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria

Eksperci testują: Arlberg

W skład testu dotyczącego Arlberg wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w St. Anton

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski St. Anton

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex