Apartamenty Tante Anna
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 430 m |
| Min. wysokość: | 700 m |
| Wys. miejscowość: | 878 m |
| Wyciągi łącznie: | 33 |
| Gondole: | 10 |
| Krzesełka: | 18 |
| Orczyki: | 5 |
| Trasy łącznie: | 141 km |
|
Nartostrady:
|
60 km |
|
Nartostrady:
|
50 km |
|
Nartostrady:
|
31 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 23 km |
Apartamenty Tante Anna °°°°
Podgląd
Położenie
Komfortowe apartamenty Tante Anna położone są ok. 500 m od centrum miejscowości St. Gallenkirch, gdzie znajdują się również najbliższe sklepy i przystanek autobusu dla narciarzy. Dolna stacja terenu narciarskiego „Silvretta Park Montafon” oddalona jest o ok. 1,3 km (Valisera Bahn I).Wyposażenie
Wyposażenie obiektu obejmuje Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, saunę fińską (można zarezerwować prywatnie), przechowalnię sprzętu narciarskiego, miejsca parkingowe i stację ładowania samochodów elektrycznych (ograniczona dostępność).Wyżywienie
Oferta be zwyżywienia. Na zapytanie (za opłatą) można zamówić dostawę pieczywa. W pobliskim sklepie można kupić lokalne produkty rolne i napoje (wg info. na miejscu).Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,50 € za osob./noc
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Dostawa pieczywa (na zapytanie)
- Sauna fińska (rezerwacja na zapytanie)
- Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)
- Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Dojazd/mapa
- Kolej: Schruns (ok. 9 km), Bludencja (ok. 20 km)
- Przelot: Friedrichshafen (ok. 110 km), Innsbruck (ok. 150 km), Memmingen (ok. 150 km), Zurych (ok. 175 km)




