St. Lorenzen im Lesachtal
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 248 m |
| Min. wysokość: | 1 430 m |
| Wys. miejscowość: | 1 128 m |
| Wyciągi łącznie: | 5 |
| Gondole: | 1 |
| Krzesełka: | 0 |
| Orczyki: | 4 |
| Trasy łącznie: | 13 km |
|
Nartostrady:
|
4 km |
|
Nartostrady:
|
8 km |
|
Nartostrady:
|
1 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 3 km |
Pogoda & Śnieg St. Lorenzen im Lesachtal
| Śnieg - dolna stacja: n/a | Otwarte wyciągi: n/a |
| Śnieg - górna stacja: n/a | Otwarte nartostrady (w km): n/a |
| Ostatnie opady śniegu: n/a | Otwarty tor saneczkowy: n/a |
| Stan pokrywy śnieżnej: n/a | Otwarty snowpark: n/a |
| Trasy do wędrówek zimowych: n/a | Zjazd do doliny otwarty: n/a |
Warunki śniegowe
Prognoza pogody
|
dzisiaj
26.05.26 |
jutro
27.05.26 |
czw
28.05.26 |
pią
29.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | ||||
| min./maks. temp. | 2 / 8 °C | 1 / 6 °C | -1 / 6 °C | -1 / 7 °C |
| ilość godzin słonecznych | 13 h | 12 h | 14 h | 14 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 1 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 500 m | 3 200 m | 3 000 m | 3 000 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 5 °C | 8 °C | 6 °C | 3 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 700 m | 3 800 m | 3 500 m | 3 700 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 5 °C | 6 °C | 4 °C | 1 °C |
| prędkość wiatru | 20 km/h | 20 km/h | 35 km/h | 35 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 600 m | 3 400 m | 3 200 m | 2 900 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 3 °C | 6 °C | 3 °C | -1 °C |
| prędkość wiatru | 35 km/h | 20 km/h | 25 km/h | 35 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 300 m | 3 000 m | 3 200 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 2 °C | 7 °C | 4 °C | -1 °C |
| prędkość wiatru | 30 km/h | 15 km/h | 20 km/h | 30 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 3 400 m | 3 000 m | 3 300 m |
|
dzisiaj
26.05.26 |
jutro
27.05.26 |
czw
28.05.26 |
pią
29.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | ||||
| min./maks. temp. | 12 / 28 °C | 13 / 27 °C | 12 / 25 °C | 11 / 25 °C |
| ilość godzin słonecznych | 13 h | 12 h | 14 h | 14 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 500 m | 3 200 m | 3 000 m | 3 000 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 15 °C | 26 °C | 22 °C | 15 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 700 m | 3 800 m | 3 500 m | 3 700 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 16 °C | 25 °C | 20 °C | 14 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 600 m | 3 400 m | 3 200 m | 2 900 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 14 °C | 23 °C | 19 °C | 13 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 300 m | 3 000 m | 3 200 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 13 °C | 23 °C | 19 °C | 13 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 3 400 m | 3 000 m | 3 300 m |
Klimat
- czas słoneczny
- opady śniegu (cm)
- opady śniegu (dni)
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| maj | cze | lip | sie | wrz | paz | lis | gru | sty | lut | mar | kwi |
| 6 h | 10 h | 8 h | 8 h | 7 h | 6 h | 6 h | 5 h | 5 h | 4 h | 6 h | 8 h |
| 160 | 9 | 22 | 32 | 67 | 44 | 108 | 21 | 87 | 131 | 73 | 53 |
| 20 | 2 | 4 | 6 | 11 | 5 | 7 | 4 | 9 | 14 | 9 | 9 |
Warunki pogodowe (źródło): © GeoSphere Austria
Warunki śniegowe (źródło): Skiresort




