Gasthof Kempenbruck
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 220 m |
| Min. wysokość: | 1 066 m |
| Wys. miejscowość: | 1 065 m |
| Wyciągi łącznie: | 16 |
| Gondole: | 4 |
| Krzesełka: | 4 |
| Orczyki: | 8 |
| Trasy łącznie: | 80 km |
|
Nartostrady:
|
12 km |
|
Nartostrady:
|
56 km |
|
Nartostrady:
|
12 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 2 km |
Gasthof Kempenbruck °°°
Podgląd
Położenie
Tradycyjny Gasthof znajduje się w dolinie Thomatal, ok. 5 km od centrum St. Margarethen. Wyciąg Aineckbahn oraz tor saneczkowy są oddalone o ok. 4 km od obiektu.Wyposażenie
Do wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi, sala śniadaniowa, bar, pokój wypoczynkowy i przechowalnia nart. Bezpłatne miejsca parkingowe są w ograniczonej dostępności.Bezpłatna dla gości strefa wellness oferuje saunę i pokój wypoczynkowy (godz. otwarcia wg informacji na miejscu).
Wyżywienie
Wliczone w cenę pobytu wyżywienie obejmuje obfity bufet śniadaniowy.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 1,25 € za osob./noc
- Keycard: 5,- €
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Zwierzęta domowe na zapytanie (4,- € / dzień, bez karmy, maks. 2 psy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Dzieci (do rocznika 2013) w towarzystwie osoby dorosłej mogą poruszać się po terenie narciarskim bezpłatnie, pod warunkiem, iż będą one transportowane na kolanach osoby dorosłej i nie potrzebują osobnego miejsca siedzącego na wyciągu, czy miejsca na wyciągu orczykowym. Małe dzieci, które biorą udział w kursie narciarskim, albo korzystają z wyciągów bez osoby dorosłej potrzebują ważny karnet narciarski (do nabycia w kasie wyciągu).
- W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Dojazd/mapa
- Kolej: Tamsweg (ok. 10 km), Radstadt (ok. 45 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 100 km), Klagenfurt (ok. 105 km), Monachium (ok. 290 km)




