Chaletdorf Koralpe
9 Liczba ocen:
100 % Rekomendacja:
| Maks. wysokość: | 2 070 m |
| Min. wysokość: | 1 522 m |
| Wys. miejscowość: | 463 m |
| Wyciągi łącznie: | 7 |
| Gondole: | 0 |
| Krzesełka: | 1 |
| Orczyki: | 6 |
| Trasy łącznie: | 24 km |
|
Nartostrady:
|
10 km |
|
Nartostrady:
|
11 km |
|
Nartostrady:
|
3 km |
Chaletdorf Koralpe °°°°
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Przytulne domki typu chalet Koralpe położone są w spokojnej okolicy na wzniesieniu z przepięknym widokiem, ok. 100 - 300 m od stoków. Najbliższa miejscowość, St. Stefan znajduje się ok. 13 km od obiektu. Tor saneczkowy (ok. 100 m) znajduje się w pobliżu ośrodka.Ośrodek zapewnia Wi-Fi (ograniczenia, wg info. na miejscu) oraz bezpłatne miejsca parkingowe.
Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 1,80 € za osob./noc
- Kaucja: 350,- € /chalet
- Keycard: 3,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Łóżeczko dziecięce z pościelą (ograniczona dostępność i konieczność wcześniejszego zgłoszenia): 15,- € / pobyt
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Zwierzęta domowe na zapytanie (15,- €/dzień, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Jeżeli potrzebują Państwo łóżeczka dla dziecka prosimy o kontakt z nami bezpośrednio po przeprowadzeniu rezerwacji. Opłatę w wysokości 15,- € będzie należało uregulować na miejscu. Jeżeli potrzebują Państwo również ręczników dla niemowlęcia można je na miejscu wypożyczyć za opłatą.
- Specjalne życzenia należy uwzględniać już podczas dokonywania rezerwacji, ich późniejsze uwzględnienie może okazać się niemożliwe.
- Należy zabrać ze sobą łańcuchy na koła.
Dojazd/mapa
- Kolej: St. Stefan (na miejscu), Wolfsberg (ok. 4 km)
- Przelot: Klagenfurt (ok. 60 km), Graz (ok. 80 km)




