Apartament Carolin
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 869 m |
| Min. wysokość: | 620 m |
| Wys. miejscowość: | 783 m |
| Wyciągi łącznie: | 70 |
| Gondole: | 17 |
| Krzesełka: | 32 |
| Orczyki: | 21 |
| Trasy łącznie: | 275 km |
|
Nartostrady:
|
115 km |
|
Nartostrady:
|
121 km |
|
Nartostrady:
|
39 km |
Apartament Carolin °°°
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Wybudowany w tyrolskim stylu Apartament Carolin jest korzystnie położony w odległości ok. 100 m od centrum Westendorf i ok. 150 m od terenu narciarskiego Westendorf. Przystanek autobusowy dla narciarzy oraz trasa do narciarstwa biegowego są oddalone o ok. 50 m.Do wyposażenia obiektu należy recepcja, pokój z tenisem stołowym, pralka, pokój na buty narciarskie z suszarką do butów oraz taras na dachu. Bezpłatne miejsca parkingowe do dyspozycji gości (dostępność ograniczona). Bezpłatnie dostępna jest również sauna bio, kabina z podczerwienią oraz pokój wypoczynkowy. Za opłatą można skorzystać z solarium.
Wyposażenie/wyżywienie
Komfortowo wyposażone apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z możliwościami spania, osobną sypialnię, w pełni wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką elektryczną, lodówką, częściowo piekarnikiem, ekspresem do kawy, i czajnikiem oraz wannę lub prysznic i osobne WC, oraz suszarkę do włosów, Wi-Fi, TV, telefon, sejf i częściowo balkon. Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./noc
- Keycard: 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Solarium
- Korzystanie z pralki
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Dojazd/mapa
- Kolej: Westendorf (w miejscowości), Brixen (ok. 5 km), Kitzbühel (ok. 20 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 85 km), Salzburg (ok. 135 km), Monachium (ok. 160 km)




