Award
Opinie Klientów

Brides les Bains

14 Liczba ocen:

92 % Rekomendacja:

Miejscowość 7,7
Teren narciarski 9,9

Teren narciarski Méribel

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 952 m Gondole: 15
Min. wysokość: 1 450 m Trasy łącznie: 150 km
Wys. miejscowość: 600 m
Nartostrady:
85 km
Wyciągi łącznie: 42
Nartostrady:
47 km
Orczyki: 10
Nartostrady:
18 km
Krzesełka: 17

Teren narciarski Méribel

Gondolą dostaniecie się Państwo z Brides les Bains do sławnej miejscowości zimowej Méribel (1.450 m) należącej do terenu narciarskiego "Domaine Vallée de Méribel". Przylegający do Brides les Bains teren narciarski Méribel posiada ponad 150 km nartostrad i 45 wyciągów. O prawdziwą rozkosz jazdy na nartach zadbają tutaj 85 niebieskie, 47 czerwone i 18 czarne zjazdy, które są wyzwaniem dla wszystkich narciarzy. Do tego czekają na Państwo dwa snowparki, w tym podzielony na trzy areały Elements Park, i 28 km wolnych tras dla snowboarderów, freestylerów i outbacków. W 1992 miała tutaj miejsce Olimpiada w narciarstwie zjazdowym, czego dowodem jest "Compagnol", najdłuższa 3,6- kilometrowa trasa zjazdowa okolicy. Dla zaawansowanych godny polecenia jest kilometrowy zjazd "Les Bosses", który pokonuje 350 metrów wysokości i uchodzi za najtrudniejszy zjazd regionu. Méribel natomiast połączone jest z najsłynniejszym regionem narciarskim świata "Trois Vallées", który z 600 kilometrami nartostrad należy do największego terenu narciarskiego świata! (patrz region narciarski).
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski Brides les Bains

By zakończyć miłym akcentem dzień na stoku, na terenie narciarskim Méribel znajdziecie Państwo bogaty wybór wśród bacówek, restauracji i dyskotek. Kto szuka prawdziwej rozrywki, znajdzie największą ofertę w lokalach après-ski w Val Thorens, gdzie w lokalu "Malaysia" i w "Underground" noc staje się dniem. Brides Les Bains, jeśli chodzi o après-ski, jest raczej spokojną miejscowością, jednakże znajdziecie tu Państwo wystarczająco dużo innych możliwości, by wyjść wieczorem i się zabawić. Czymś szczególnym jest okoliczne kasyno, gdzie mogą Państwo grać w pokera, black jacka, ruletkę i boule. W kasynie znajduje się również dyskoteka, restauracja, bar i pub. Miejscowość dysponuje oprócz tego wieloma restauracjami i barami, które w porównaniu do turystycznych centrów na terenie narciarskim, posiadają atrakcyjniejsze ceny.

Snowpark: DC Area 43 Snowpark Brides les Bains

Z karnetem narciarskim dostępne są najlepsze snowparki terenu Méribel. W "Elements Park", stworzonym przez Ho5Park, znajdują się różne linie dla fanów freestylu na każdym poziomie zaawansowania. Przede wszystkim początkujący docenią możliwość tworzenia tricków na różnych przeszkodach typu box, rails, jibs i na ścieżce boardercross.

Bezpośrednio przy wyciągu "Plattiere 2" znajduje się wyjątkowa atrakcja regiony. DC Shoes Europe zdecydowało się założyć "DC Area 43 Snowpark" również w Méribel. Z pomocą przyszedł też Hill Technics Team, a między innymi Benjamin Ravanel należący do European X-Games Superpipe Shaper. Na wysokości 2300 m na długości 1200 m park oferuje 40 elemetów typu rail i 45 kicker w najróżniejszych kombinacjach i poziomach trudności przez zielone, niebieskie, czerwone, aż do czarnych. Dodatkowo znaleźć tu można specjalną Jib Zone, Bag Jump, odcinek Boardercross i dwie halfpipe, przy czym jeden przeznaczony raczej dla profesjonalistów. W obydwu parkach można swoje kreatywne akrobacje nagrać i później odtworzyć online. W chill zone można się zrelaksować i posłuchać muzyki.

Czy teren narciarski Méribel nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja

Eksperci testują: Méribel

W skład testu dotyczącego Méribel wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,6 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Brides les Bains

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Brides les Bains

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter