Hotel Courchevel Olympic
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 738 m |
| Min. wysokość: | 1 100 m |
| Wys. miejscowość: | 1 550 m |
| Wyciągi łącznie: | 56 |
| Gondole: | 10 |
| Krzesełka: | 17 |
| Orczyki: | 29 |
| Trasy łącznie: | 150 km |
|
Nartostrady:
|
86 km |
|
Nartostrady:
|
49 km |
|
Nartostrady:
|
15 km |
Hotel Courchevel Olympic **
Podgląd
Położenie
Nowoczesny 2-gwiazdkowy Hotel Courchevel położony jest w centrum Courchevel Olympic. Teren narciarski Courchevel znajduje się ok. 200 m od hotelu, a restauracje i sklepy po około 150 m.Wyposażenie
Do wyposażenia obiektu należą recepcja, Wi-Fi, pokój śniadaniowy, bar i salon z kominkiem oraz bilard (za opłatą). Zadaszony parking jest dostępny w zależności od dostępności (za opłatą).Wyżywienie
Wliczone w cenę wyżywienie obejmuje śniadanie w formie bufetu.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 1,10 € za osob./noc
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Garaż (ograniczona dostępność): 15,- € /dzień
Zwierzęta domowe
- Zwierzęta domowe na zapytanie (13,- € /dzień, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Ważne wskazówki
- W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Dojazd Courchevel
- Kolej: Moutiers (ok. 17 km)
- Przelot: Chambéry (ok. 100 km), Genewa (ok. 165 km), Lyon (ok. 180 km), Grenoble (ok. 180 km)
- Zaplanuj trasę z Google Maps.




