Opinie Klientów

La Norma

499 Liczba ocen:

97 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,6
Teren narciarski 8,1

Teren narciarski Valfréjus & La Norma

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 750 m Gondole: 2
Min. wysokość: 1 350 m Trasy łącznie: 135 km
Wys. miejscowość: 1 350 m
Nartostrady:
57 km
Wyciągi łącznie: 22
Nartostrady:
63 km
Orczyki: 11
Nartostrady:
15 km
Krzesełka: 9

Teren narciarski Valfréjus & La Norma

W La Norma & Valfréjus można na prawdę cieszyć się śniegiem. To tereny narciarskie o wspaniałych trasach i widokach w samym sercu Alp Sabaudzkich. Na wysokości od 1350 m do 2750 m fani nart i snowboardu mogą korzystać z 22 wyciągów i szusować po 135 km nartostrad.

W La Norma każdy narciarz znajdzie trasę odpowiednią dla swojego stopnia umiejętności, przy czym większość to trasy łatwe i średnie. Oprócz snowparku, tras slalomowych i tras oświetlonych, istnieje możliwość zjazdów przez tereny leśne. Gwarancją udanego śniegu jest ponad 100 urządzeń naśnieżających!

Godne odwiedzenia są tereny narciarskie w Aussois (55 km tras), Val Cenis Vanoise (125 km) oraz Bonnevale sur Arc (32 km) z karnetem narciarskim „ESKI-MO” - po jednym dniu w każdym (możliwy od 6-dniowego karnetu). Między poszczególnymi terenami kursuje bezpłatny autobus dla narciarzy.

Orelle oddalona od La Norma o zaledwie 15 km stanowi idealną możliwość dostępu do regionu narciarskiego „Les 3 Vallées”. Raz w tygodniu kursuje z La Norma do tego terenu narciarskiego autobus dla narciarzy (za opłatą). Tej wycieczki do największego regionu narciarskiego świata nie można sobie odpuścić!
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski La Norma

Dla tych, którzy nie są zmęczeni dniem spędzonym na stoku, La Norma przygotowała bogatą ofertę rozrywkową. Każdy znajdzie coś dla siebie, polecamy wieczór w kinie bądź kolację w jednej z wielu restauracji, w których oprócz znanej kuchni francuskiej serwowane są również dania międzynarodowe..

Dla tryskających energią czeka jazda na nartach nocą, wędrówki w rakietach śnieżnych, kulig lub paralotnia. Na spragnionych mocnych wrażeń czeka wspinaczka na zamrożonym wodospadzie w pobliżu La Norma!

Snowpark: Snowpark La Reponse La Norma

La Norma oferuje również freestylowcom niewielki teren do akrobacji. W snowparku La Reponse znajdą Państwo, w zależności od ilości śniegu, różne przeszkody, które sprawi każdemu satysfakcję i podniosą poziom adrenaliny. Również teren freeridowy przyciąga narciarzy na jazdę po nieoznakowanych trasach, co wiąże się z niezapomnianymi wrażeniami.

Czy teren narciarski Valfréjus & La Norma nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja

Eksperci testują: Valfréjus & La Norma

W skład testu dotyczącego Valfréjus & La Norma wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(3,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki

Pozostałe kryteria

Après-ski

Obiekty w La Norma

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski La Norma

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter