Chalet L'Arpette Lodge
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 3 167 m |
| Min. wysokość: | 1 207 m |
| Wys. miejscowość: | 1 970 m |
| Wyciągi łącznie: | 69 |
| Gondole: | 13 |
| Krzesełka: | 29 |
| Orczyki: | 27 |
| Trasy łącznie: | 225 km |
|
Nartostrady:
|
139 km |
|
Nartostrady:
|
59 km |
|
Nartostrady:
|
27 km |
Chalet L'Arpette Lodge
Podgląd
Położenie i wyposażenie
PołożenieTen przytulny chalet L'Arpette Lodge położony jest ok. 1 km od centrum miasta La Plagne na wysokości 1800 m. Dotarcie do terenu narciarskiego możliwe jest wyciągiem oddalonym o ok. 1 km. Najbliższe sklepy oddalone są o ok. 1 km.Wyposażenie
Do wyposażenia tego obiektu należy Wi-Fi. Własny sprzęt mogą Państwo przechowywać w schowku nart z suszarką do butów. Na miejscu dostępne są miejsca parkingowe - ograniczona dostępność.Dzieci
W dniu przyjazdu rodzice małych dzieci otrzymają na życzenie zestaw.Wyżywienie
Bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- opłata klimatyczna (za osobę/noc: ok. 3,60 €)
- kaucja (1 500,- € za pokój/apartament/pobyt)
Opcjonalnie płatne na miejscu
- ręczniki (10,- € za osobę)
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Zwierzęta domowe: można przywieźć (ok. 100,- € za zwierzę/pobyt, bez karmy, za okazaniem ważnego zaświadczenia o szczepieniu, tylko po wcześniejszym zgłoszeniu)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Obiekt nie jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Dojazd/mapa
- Kolej: Aime (ok. 19 km), Bourg-St-Maurice (ok. 27 km), Moutiers (ok. 33 km), Albertville (ok. 61 km)
- Przelot: Chambéry (ok. 120 km), Grenoble (ok. 191 km), Lyon (ok. 195 km), Genewa (ok. 200 km)




