Opinie Klientów

Les 7 Laux (Prapoutel)

88 Liczba ocen:

88 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,0
Teren narciarski 8,3

Teren narciarski Les 7 Laux

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 400 m Gondole: 1
Min. wysokość: 1 350 m Trasy łącznie: 120 km
Wys. miejscowość: 1 350 m
Nartostrady:
46 km
Wyciągi łącznie: 24
Nartostrady:
36 km
Orczyki: 15
Nartostrady:
38 km
Krzesełka: 8

Teren narciarski Les 7 Laux

Z karnetem narciarskim Les 7 Laux mogą Państwo korzystać z całego obszaru narciarskiego stacji wokół trzech miejscowości: 38 zróżnicowanych tras narciarskich o łącznej długości 120 km i różnicy wysokości do 1050 m łączą 24 wyciągi. Poza tym narciarze mają tu niezliczone możliwości jazdy w głębokim śniegu!

Dla początkujących doskonale nadaje się niebieska trasa narciarska „La Chanterelle” o długości 6,5 km, będąca tym samym najdłuższym zjazdem w regionie. Ponieważ w regionie przeważają jednak czerwone i czarne trasy, to właśnie zaawansowani narciarze poczują się tutaj jak w domu. W kierunku doliny przeważają znów niebieskie nartostrady, na których początkujący mogą uczyć się pierwszych kroków na nartach czy na snowboardzie!

Nowością w sezonie 19/20 jest otwarcie Squirrel Route, gdzie szczególnie początkujący narciarze mogą szusować po terenie narciarskim na wyłącznie zielonych i niebieskich stokach.

W snowparku nieopodal Le Pleynet z takimi elementami jak quaterpipe, tabels, slides i jumps serca uprawiających freestyle zaczną bić szybciej. O jeszcze większą dawkę adrenaliny zatroszczy się 100-metrowa halfpipe jak również odcinek boardercrossowy przy Prapoutel. Freeride'owcy będą mogli do woli wyszaleć się w specjalnie przygotowanych terenach w Haut du Domaine.
Plan nartostrad Les 7 Laux
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski Les 7 Laux (Prapoutel)

Stacja Les 7 Laux składa się z trzech miejscowości: Le Pleynet, Pipay und Prapoutel i oferuje nie tylko wspaniałe trasy zjazdowe, ale także możliwość korzystania ze skuterów, paralotniarstwo, tenis, tor saneczkowy i 23 km tras do uprawiania narciarstwa biegowego.

Nocą tętni tu życie w barach i restauracjach, gdzie oprócz dobrego wina można docenić specjały miejscowej kuchni. Dodatkową ofertę stanowi kino. Po całym dniu na stoku, odpoczynek zapewni nam Spa Center z sauną, krytym basenem i jacuzzi. A kto woli potańczyć, może odwiedzić dodatkowo bary i dyskoteki!

Snowpark: Oakley 7 Laux Snowpark Les 7 Laux (Prapoutel)

Największy snowpark na terenie narciarskim Les 7 Laux jest położony w pobliżu Le Pleynet i został ukształtowany przez Ho5Park. Tutaj każdy fan freestyle znajdzie coś dla siebie. 4 trasy o różnych poziomach trudności pozwolą zarówno początkującym jak i zaawansowanym doskonalić swoje tricki.

Do dyspozycji snowboardzistów są nie tylko poręcze, kickery, boxy i podobne przeszkody, ale również air bag. Dzięki specjalnej funkcji wideo na big airbag wykonujący ewolucje mogą obejrzeć online swój skok i dokładnie go przeanalizować. W części dla zaawansowanych dostępna jest specjalna kombinacja jibbowa, gdzie eksperci mogą doskonalić swoje możliwości na poręczach i boxach.

Oprócz snowparku na terenie narciarskim dostępna jest również trasa do boardercrossu oraz halfpipe. To wszystko sprawia, że fani deski w Prapoutel czują się jak w domu!

Plan snowparku Les 7 Laux
Aby powiększyć, proszę kliknąć w "Plan"!

Czy teren narciarski Les 7 Laux nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja

Eksperci testują: Les 7 Laux

W skład testu dotyczącego Les 7 Laux wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(3,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki

Pozostałe kryteria

Après-ski

Obiekty w Les 7 Laux (Prapoutel)

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Les 7 Laux (Prapoutel)

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter