Opinie Klientów

Puy Saint Vincent

27 Liczba ocen:

96 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,2
Teren narciarski 8,7

Teren narciarski Puy St. Vincent

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 700 m Gondole: 0
Min. wysokość: 1 400 m Trasy łącznie: 75 km
Wys. miejscowość: 1 400 m
Nartostrady:
28 km
Wyciągi łącznie: 12
Nartostrady:
34 km
Orczyki: 4
Nartostrady:
13 km
Krzesełka: 8

Teren narciarski Puy St. Vincent

Z karnetem narciarskim „Puy Saint Vincent” urlopowicze mają do dyspozycji 12 nowoczesnych wyciągów, które umożliwiają dostęp do 75 km nartostrad. Teren narciarski Puy Saint Vincent położony jest na wysokości 1400 m do 2700 m i charakteryzuje się wyjątkowo dobrymi warunkami atmosferycznymi. W niezwykle słonecznej Dolinie Vallouise bezpośrednio z obiektów noclegowych można udać się na ośnieżony stok.

Teren narciarski jesz szczególnie atrakcyjny ze względu na swoją różnorodność. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani znajdą tu coś dla siebie. Na najdłuższej trasie, która mierzy 7,5 km pokonuje się różnicę wysokości 1400 m.

Szczególną atrakcją dla snowboardzistów, ale również dla narciarzy jest snowpark położony pomiędzy nartostradą Rhodos i Combe. Tutaj znaleźć można nie tylko odcinek do boardercrossu ale także elementy typu halfpipe, slides i jumps. Ponadto skorzystać można tu z wielu tras do jazdy w głębokim śniegu i do narciarstwa biegowego, które jeszcze bardziej urozmaicają atrakcyjność terenu Puy Saint Vincent.

Rozszerzając karnet narciarski na „Galaxie” można dodatkowoj jeździć na nartach jeden dzień na terenie Serre Chevalier Vallée, Montgenévre, Sestriéres, Les 2 Alpes, L'Alpe d'Huez, La Grave i Plevoux.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Nocna jazda na nartach Puy Saint Vincent

We francuskim Puy-Saint-Vincent narciarze mają możliwość korzystać z tras nawet po standardowych godzinach. Wyciąg krzesełkowy Près in Puys-Saint-Vincent 1400 czynny jest dwa w tygodniu dłużej, aby umożliwić nocną jazdę na nartach. W każdy wtorek i sobotę narciarze mają możliwość w godz. 17:00 - 19:30 korzystania z 2,7 km trasy już po zmroku. Dobre sztuczne oświetlenie zapewni konieczną widoczność. Dla gości, którzy posiadają 6-dniowy karnet narciarski, ta dodatkowa przyjemność jest wliczona w cenę. Nocna jazda na nartach cieszy się dużą popularnością stąd w Puy-Saint-Vincent również nie mogło jej zabraknąć.

Après-ski Puy Saint Vincent

W Puy Saint Vincent po udanym dniu na stoku, dobra zabawa też jest gwarantowana. Może nie aż tak huczna jak w znanych z après-ski kurortach, ale jest wiele barów i restauracji, które położone są na wysokości od 1400 do 1600 m, a w których to zasmakować można typowych dla regionu potraw, takich jak między innymi fondue i raclette. Turystów zachęcają tu porównywalnie bardzo niskie ceny.

W nocnym klubie Tamara zabawa po cały dniu na stoku trwa czasami do białego rana. W Puy Saint Vincent jest także wiele innych możliwości spędzenia czasu po nartach. Obok wędrówek w rakietach śnieżnych i paraglidingu proponujemy wizytę na krytym basenie. Rodziny dobrze bawić się będą jadąc psim zaprzęgiem lub jeżdżąc na łyżwach.

Snowpark: Snowpark Puy Saint Vincent

Miłośnicy białego szaleństwa mają możliwość skorzystania ze snowparku w regionie Secteur 2000, który znajduje się pomiędzy szczytami Rhodos i Combe i oferuje oprócz trasy boardercross, rozmaite elementy z przeszkodami, takie jak halfpipe, slidy i jumpy. Snowpark Secteur 2000 jest dobrą alternatywą dla tych którzy szukają nowych wyzwań lub chcą doskonalić swoją technikę skoków.

Czy teren narciarski Puy St. Vincent nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja

Eksperci testują: Puy St. Vincent

W skład testu dotyczącego Puy St. Vincent wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(3,9 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki

Pozostałe kryteria

Après-ski

Obiekty w Puy Saint Vincent

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Puy Saint Vincent

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter