Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Award
Opinie Klientów

Saint Sorlin (Les Sybelles)

1 828 Liczba ocen:

95 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,6
Teren narciarski 8,7
Informacje o terenie narciarskim
Les Sybelles
Maks. wysokość: 2 620 m
Min. wysokość: 1 100 m
Wys. miejscowość: 1 600 m
Wyciągi łącznie: 72
Orczyki: 44
Krzesełka: 28
Gondole: 0
Trasy łącznie: 310 km
Nartostrady:
53 km
Nartostrady:
239 km
Nartostrady:
18 km

Teren narciarski Les Sybelles

Teren narciarski Les Sybelles

Les Sybelles (1100 m – 2620 m) jest jednym z największych regionów narciarskich Francji - ponad 310 km różnorodnych tras narciarskich, w większości o łatwym i średnim stopniu trudności i 72 wyciągi - i łączy sześć terenów narciarskich. Terenami tymi są Le Corbier, Sorlin Sorlin d’Arves, St. Jean d’Arves, La Toussuire, Les Bottières, jak również St. Colomban des Villards. Cechuje je różnorodność, a dzięki trasom na zboczach l’Ouillon (2431 m), są one ze sobą idealnie połączone.

Oprócz 200 km czerwonych tras ten ogromny obszar oferuje także idealne warunki dla początkujących narciarzy i rodzin z dziećmi. Liczne niebieskie nartostrady sprawią, że również niewprawienie jeszcze narciarze będą mogli cieszyć się zróżnicowaną jazdą.

Oprócz wielu idealnych dla rodzin tras Les Sybelles oferuje także bardzo dobre warunki jazdy w głębokim śniegu na l'Ouilon, Bellard i Grand Truc. Tym, którzy preferują szybką jazdę na przygotowanym stoku, polecamy czarną trasę „Casse Pipe”. Dla snowboardzistów przygotowano snowpark Sy'X , natomiast dla początkujących easypark z przeszkodami typu tables, slides i jumps. Ponadto skorzystać można z dwóch oświetlonych tras biegowych.

W sezonie 2016/17 na terenie narciarskim dostępna będzie nowa czerwona trasa z L’Ouillon (2431 m) oraz dwa nowe wyciągi krzesełkowe. Pewnym odciążeniem dla Sybelles-Express przy Pointe du Corbier będzie 4-osobowy wyciąg krzesełkowy Ourson oraz 6-osobowy wyciąg krzesełkowy Voie Lactée. Strefa dla początkujących w Le Corbier została natomiast wyposażona w dwa nowe wyciągi taśmowe.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Nocna jazda na nartach Saint Sorlin (Les Sybelles)

Nie jedynie z tego powodu, że Saint Sorlin odznacza się wieloma budynkami z drewna i gwarem towarzyszącym dużym terenom narciarskim, ale również tym, że nocna jazda na nartach jest tutaj wyjątkowo rodzinnie przemyślana. Jeżeli kiedykolwiek będzie Państwo zaproszeni na nocną jazdę na nartach we Francji, to znaczy, że są Państwo najmniejsi w kolejce. Maluchy biorące udział kursie w tutejszej szkółce narciarskiej mogą uczestniczyć w nim o późnej porze po zmroku: wtedy zaproszone są na oświetlony stok, aby pouczyły się jeździć i zaprezentować im techniki jazdy. Również pozostali sportowcy zimowi w Saint Sorlin nie będą się tutaj nudzili: nocą można wybrać się w górę na wędrówkę z pochodniami. Widok na panoramę przez dolinę, często również na fajerwerki w pakiecie.

Après-ski Saint Sorlin (Les Sybelles)

Après-Ski w Saint Sorlin przebiega raczej spokojnie. Dzień pełen przeżyć na stoku można zakończyć miłym wieczorem przy pysznych regionalnych smakołykach, jak np. raclette lub też fondue. Ten, kto po kolacji nie będzie jeszcze zmęczony, może zagrać w bilarda lub w lotki w pubie „L’Avalanche“, a wytrwali mogą potańczyć w dyskotece „D’Sybell Club“ rozkoszując się pysznym koktajlem.

Dla tych, którzy chcieliby odpocząć od nart, miejscowość Saint Sorlin d’Arves oferuje wiele sposobów spędzania wolnego czasu. Wędrówki w rakietach śnieżnych, kulig z psim zaprzęgiem, wycieczki quadem lub paralotniarstwo, rozrywki tu nie brakuje! Warto także odwiedzić wytwórnię serów i degustacji na miejscu regionalnych produktów.

Snowpark: Saint Sorlin (Les Sybelles)

Na terenie narciarskim Les Sybelles na fanów freestyle czeka „Arvapark”. Park jest położony na L'Ouilon w La Tousierre, na wysokości 2100 - 2370 m i jest największym tego rodzaju parkiem w okolicy. Tutaj na spragnionych mocnych wrażeń czekają czerwone i czarne odcinki przeznaczone głównie dla zaawansowanych. Boxy, table, kickery wymagają kreatywności i dużych umiejętności. Dodatkowo dostępny jest również „Easy Park”, który dzięki niebieskim i zielonym odcinkom nadaje się idealnie dla początkujących. W parku nie zabrakło również dobrej trasy do boardercrossu o długości ok. 1,5 km i 14 różnymi przeszkodami.
Aby powiększyć, proszę kliknąć w "Plan"!

Czy teren narciarski Les Sybelles nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja

Eksperci testują: Les Sybelles

W skład testu dotyczącego Les Sybelles wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Saint Sorlin (Les Sybelles)

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Saint Sorlin (Les Sybelles)

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex