Award
Opinie Klientów

St. Martin

NOWY!

Na chwilę obecną brak opinii

Teren narciarski Les Menuires - St. Martin

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 850 m Gondole: 7
Min. wysokość: 1 450 m Trasy łącznie: 160 km
Wys. miejscowość: 1 450 m
Nartostrady:
104 km
Wyciągi łącznie: 26
Nartostrady:
41 km
Orczyki: 5
Nartostrady:
15 km
Krzesełka: 14 Trasy do skialpinizmu: 12 km

Teren narciarski Les Menuires - St. Martin

Karnet narciarski "Les Menuires - St. Martin" umożliwia korzystanie ze 160 km tras i 33 wyciągów wokół Saint Martin i Les Menuires. Teren ten gwarantuje urozmaicenie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy, a także zbocza do jazdy w głębokim śniegu. Widok panoramiczny robi tu oszałamiające wrażenie, bowiem teren obejmuje szczyty sięgające niemal 3000 m, jak np. Le Mont de la Chambre (2.850 m) lub Le Roc des 3 Marches (2.704 m).Na Point de la Masse (2.804 m) nie zabraknie wymagających tras, jak "Dame Blanche", ale także spokojnych zjazdów, jak trasa do doliny w St. Martin. Począwszy od sezonu 2015/2016 zjazd z górnej stacji aż do doliny możliwy jest dla wszystkich narciarzy, prowadzi tu bowiem niebieska trasa "La Bouquetin". 12-kilometrowy odcinek Cime de Caron jest natomiast najdłuższą trasą na terenie 3 Dolin w Les Menuires.

W Les Menuires nie zabraknie również atrakcji dla snowboardzistów. Pomiędzy dzielnicami La Croisette i Les Bruyères znajduje się half pipe oraz inne elementy. Przy Le Becca znajduje się również trasa do boardercross. Dla najmłodszych narciarzy dostępna jest wioska dla dzieci Piou Piou w La Croisette i Les Bruyères.

Od sezonu 2018/19 teren narciarski oferuje liczne nowości. 8 grudnia 2018 odbyło się wydarzenie "Les Menuires 24 Stunden", podczas którego młodsi i starsi mogli liczyć na wiele atrakcji w ciągu 24 godzin. Ponadto w ofercie dostępne są przejażdżki ratrakiem w blasku księżyca, zjazd z pochodniami dla dzieci od 3 roku życia oraz labirynt "Schneearena". Teren narciarski wyposażony jest w kilka kamer, dzięki którym można uwiecznić zjazd ze stoku. Kto ma ochotę na selfie na wyciągu, powinien skorzystać z Saint Martin Express Chairlift.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski St. Martin

Kawa w słońcu na tarasie w centrum miejscowości, romantyczny wieczór, czy Rock & Roll w piano barze, muzyka na żywo i imprezy w Brewski's Music Pub lub Salle De Fêtes, bar, spotkania przy grzanym winie, zjazdy z bacówek z pochodniami lub wędrówki w rakietach śnieżnych.

Snowpark: Pixel Area St. Martin

Na terenie narciarskim Saint Martin de Belleville pomyślano również o fanach snowboardu oraz szukających przygód narciarzach. Na wysokości 2500 m przygotowano halfpipe, odcinek boardercross, funslope oraz funpark z elementami typu jump, box, rail, czy wave raid. Zarówno młodsi, jak i starsi narciarze, mniej lub bardziej doświadczeni znajdą coś dla siebie, gdyż przygotowano tu przeszkody na każdym poziomie trudności.

Jeżeli ktoś potrzebuje więcej adrenaliny, może wybrać się na różnorodne snow i funparki w całych 3 Dolinach.

Czy teren narciarski Les Menuires - St. Martin nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja

Eksperci testują: Les Menuires - St. Martin

W skład testu dotyczącego Les Menuires - St. Martin wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,6 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w St. Martin

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski St. Martin

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter