Award
Opinie Klientów

SuperDévoluy

3 181 Liczba ocen:

92 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,0
Teren narciarski 8,3

Teren narciarski SuperDévoluy & La Joue du Loup

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 500 m Gondole: 1
Min. wysokość: 1 500 m Trasy łącznie: 100 km
Wys. miejscowość: 1 500 m
Nartostrady:
55 km
Wyciągi łącznie: 23
Nartostrady:
35 km
Orczyki: 17
Nartostrady:
10 km
Krzesełka: 5

Teren narciarski SuperDévoluy & La Joue du Loup

Z karnetem „SuperDévoluy & La Joue du Loup" mogą Państwo skorzystać z 23 wyciągów łączących trasy narciarskie o długości 100 km i z różnicą wysokości ponad 1000 m. W SuperDévoluy jest do dyspozycji wiele wyciągów, nie trzeba więc czekać w kolejkach.

Ponadto nowy wyciąg „Pré Renard” umożliwia połączenie terenów Super Dévoluy i La Joue du Loup i wszystkim korzystającym ze snowpark umożliwia szybkie dotarcie do startu. Dzięki karuzeli narciarskiej można szusować po łatwych i średnio trudnych trasach aż do La Joue du Loup. Ten wyboisty teren ze słonecznymi stokami, skałami i odcinkami do jazdy w głębokim śniegu jest gwarancją urozmaicenia.

Bardziej wymagające są tereny w okolicach szczytów, gdzie znajdują się nartostrady o tak obiecujących nazwach jak np. „Le Mur” (fr. ściana). 6-osobowym wyciągiem krzesełkowym „Le Sommarel” dotrą Państwo wygodnie w wyższe partie terenu narciarskiego.

Freeriderzy znajdą m.in. wspaniałe warunki przy Combe Ratin lub przy Tête de la Cluse. Nie lada gratką dla snowboardzistów jest „Mushroom Park” o powierzchni ok. 10 000 m² na wysokości 2000 m z rampą i przeszkodami typu big airs, tables i boardercross. Idealne warunki śniegowe gwarantują nie tylko położenie i wysokość nartostrad, ale również liczne urządzenia naśnieżające.

Informacja dodatkowa: teren narciarski posiada odznaczenie "Famille Plus Montagne", które charakteryzuje infrastrukturę szczególnie przyjazną dla dzieci. Dzieci od 15. miesiąca życia mogą korzystać przez pół dnia lub cały dzień ze świetlicy lub przedszkola narciarskiego, a rodzice mogą wynająć tutaj łóżeczka lub wózki. O atrakcje oprócz stoków zadba trasa saneczkowa oraz plac zabaw.
Plan nartostrad SuperDévoluy & La Joue du Loup
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski SuperDévoluy

Słoneczne tarasy i liczne kafejki to idealne miejsce na popołudniowy relaks. Przepiękne krajobrazy można podziwiać uprawiając narciarstwo biegowe (trasy długości ok. 35 km) lub wędrując w rakietach śnieżnych (trasy długości ok. 30 km).

Szczególną atrakcją jest np. jazda na skuterach śnieżnych czy strzelanie z łuku wśród pięknych górskich krajobrazów. W miejscowości znajdują się liczne knajpki i bary, jak również kino. Natomiast na miłośników tańców czekają dyskoteki, w których można się wyszaleć. Tradycyjny wieczór fondue lub raclette, w czasie którego można poznać okoliczne bary w świetnym towarzystwie.

Snowpark: Snowpark Mushroom's Park SuperDévoluy

Z karnetem narciarskim mają Państwo dostęp do położonego na wysokości 2000 m "Mushroom's Park", który dzielą między sobą 2 miejscowości: La Joue du Loup i Super Dévoluy. Na powierzchni ponad 2 ha można znaleźć wszystko, czego potrzeba do szczęścia fanom freestylu. Na riderów czekają trasy o różnych stopniach trudności. Tutaj można poszaleć w rytm muzyki lub odpocząć w chill zone. Obok wielu poręczy i kickerów do dyspozycji jest big air, umożliwiający szlifowanie nowych tricków, a także trasa do boardercrossu. Park jest codziennie shapeowany i kontrolowany, co umożliwia niezakłóconą niczym jazdę.

Czy teren narciarski SuperDévoluy & La Joue du Loup nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja

Eksperci testują: SuperDévoluy & La Joue du Loup

W skład testu dotyczącego SuperDévoluy & La Joue du Loup wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,4 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki

Pozostałe kryteria

Après-ski

Obiekty w SuperDévoluy

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski SuperDévoluy

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter