Opinie Klientów

Val d'Allos (Pra Loup)

1 257 Liczba ocen:

81 % Rekomendacja:

Miejscowość 7,7
Teren narciarski 7,6

Teren narciarski Val d'Allos/Pra Loup

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 576 m Gondole: 4
Min. wysokość: 1 500 m Trasy łącznie: 230 km
Wys. miejscowość: 1 800 m
Nartostrady:
81 km
Wyciągi łącznie: 46
Nartostrady:
113 km
Orczyki: 27
Nartostrady:
36 km
Krzesełka: 15

Teren narciarski Val d'Allos/Pra Loup

Karnet narciarski „Espace Lumière” umożliwi Państwu korzystanie z 230 km nartostrad w Val d'Allos-La Foux. Val d'Allos-Le Seignus i z połączonego wyciągiem terenu Pra Loup. 46 wyciągów dowiezie Państwa na wysokość do 2576 m. Przeważająca ilość łatwych i średnio trudnych nartostrad cieszy się u rodzin szczególną popularnością. Jednak również zaawansowani narciarze znajdą tutaj coś dla siebie jak np. czarna trasa „Séloane” czy też różnego rodzaju trasy boardercross. Na odważnych czeka nowy snowpark „South Park”. Na terenie narciarskim znajdują się również liczne urządzenia naśnieżające, które zatroszczą się o biały puch!

Val d'Allos-de Seignus posiada własny teren narciarski z 50 km nartostrad i jest godny polecenia początkującym i hobbystycznym narciarzom, gdyż posiada przeważnie niebieskie i czerwone trasy narciarskie.

W izbie turystycznej w Pra Loup mają Państwo bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski Val d'Allos (Pra Loup)

Val d’Allos oferuje niezliczone i różnorodne oferty spędzenia wolnego czasu. Dla tych, którzy zechcą również po wyczerpującym dniu spędzonym na nartach spędzić aktywnie czas, znajdzie ku temu z pewnością wiele możliwości jeżdżąc przykładowo na skuterze śnieżnym, łyżwach, czy też na wspinaczce lodowej– tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Wspaniałą scenerię zimową mogą Państwo odkryć podczas wędrówek w rakietach śnieżnych. Jednak dla tych, którzy nie mają ochoty na samotne wędrówki można również skorzystać z zorganizowanej wędrówki z przewodnikiem.

Romantyczną alternatywą jest także wieczorny spacer na szlakach wędrownych w okolicy. Liczne restauracje i bary znajdujące się w miejscowości pozwolą przyjemnie sfinalizować dzień korzystając jednocześnie z okazji próbując francuskich specjalaności oraz delektując się winem.

Snowpark: South-Park Val d'Allos (Pra Loup)

Snowpark przynależący do Val d'Allos to "South Park" położony przy wyciągu krzesełkowym "Auiguille". Park został utworzony przez profesjonalnych shaperów z "Wise Ride" i posiada wiele urozmaiconych elementów i tras przejazdowych. Dzięki temu doskonale będą się tu bawić zarówno początkujący, jak i zaawansowani freestylerzy. Na wysokości 1950 m czekają na Państwa kickery, boxy, poręcze, a także trasa do boardercorssu. "South Park" polecamy każdemu zwolennikowi freestyle, który odwiedza Val d'Allos. Na pewno się Państwo nie zawiodą! Dodatkowo na całym terenie narciarskim do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów są trasy do boardercrossu i freeride.

Czy teren narciarski Val d'Allos/Pra Loup nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja

Eksperci testują: Val d'Allos/Pra Loup

W skład testu dotyczącego Val d'Allos/Pra Loup wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,3 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki

Pozostałe kryteria

Après-ski

Obiekty w Val d'Allos (Pra Loup)

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Val d'Allos (Pra Loup)

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter