Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Award
Opinie Klientów

Valfréjus

3 491 Liczba ocen:

95 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,1
Teren narciarski 7,6

Teren narciarski Valfréjus & La Norma

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 750 m Gondole: 2
Min. wysokość: 1 350 m Trasy łącznie: 135 km
Wys. miejscowość: 1 550 m
Nartostrady:
57 km
Wyciągi łącznie: 22
Nartostrady:
63 km
Orczyki: 11
Nartostrady:
15 km
Krzesełka: 9

Teren narciarski Valfréjus & La Norma

Karnet narciarski „ESKI-MO” daje możliwość korzystania z ponad 347 km różnorodnych tras i 5 terenów narciarskich. Oprócz korzystania z terenu narciarskiego Valfréjus można codziennie korzystać z terenu La Norma oraz po jednym dniu z terenów narciarskich takich jak Aussois, Val Cenis Vanoise, Bessans oraz Bonneval sur Arc. Pomiędzy terenami kursuje bezpłatny autobus dla narciarzy. Na tym terenie narciarskim przeważają łatwe i średnio-trudne trasy narciarskie, choć nie brak również kilku czarnych tras.

Valfréjus słynie we Francji z licznych tras do jazdy w głębokim śniegu, które zachwycają narciarzy oraz snowboardzistów! W parku „Boarder Cross” istnieje także możliwość nauki i ulepszenia kilku nowych sztuczek. Cudowna trasa zjazdowa prowadząca przez las kończy się w centrum miejscowości. Liczne urządzenia do sztucznego naśnieżania zapewnia dodatkową gwarancję śniegu.

Z odległej o 18 km od Valfréjus miejscowości Orelle można wybrać się do terenu narciarskiego Val Thorens - najwyżej położonego miejsca „Trzech Dolin”. Tej wycieczki do największego regionu narciarskiego świata nie można sobie odpuścić! Posiadacze karnetu ESKI-MO na miejscu otrzymają zniżkę na karnety dzienne do Val Thorens lub na całe 3 Doliny.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski Valfréjus

Liczne bary w Valfréjus zapraszają na urozmaicone après-ski! W dyskotece "K2 Club" codziennie grają znani DJe.

Do dyspozycji klientów jest wiele restauracji serwujących francuskie, tradycyjne specjały. W centrum Valfréjus mieści się pasaż ze sklepikami, a różnorodna oferta rozrywkowa i sportowa urozmaici Państwu urlop.

Kto dla odmiany chętnie spędziłby dzień bez nart, może skorzystać z takich propozycji jak: wędrówki w głębokim śniegu lub jazda na łyżwach. Proponujemy skusić się w godzinach wieczornych na zjazd na ok. 2 km podświetlanym torze saneczkowym!

Snowpark: Snowpark Valfréjus

Na terenie narciarskim Valfréjus nie ma wprawdzie snowparku, jednak od znanego regionu 3 Doliny (3 Valées) dzieli turystów tylko o ok. 18 km. Po okazaniu karnetu narciarskiego "ESKI-MO" otrzymają Państwo tutaj rabat na karnet jednodniowy. Na tym dużym europejskim terenie narciarskim na freestylowców czeka wiele ciekawych propozycji. Wyszaleć można się aż w 3 pierwszoligowych snowparkach.

"Val Thorens Snowpark" jest położony na wysokości 2500 - 2600 m, w sektorze "Plateaux", w pobliżu gondoli "Gand Fond". Park ma 600 m długości i powierzchnię ok. 70 000 m². Kolejny snowpark czeka na Państwa w Méribel-Mottaret. Jest to zaprojektowany przez Ho5Park "Moon Park", który dzięki części "Mini Moon" gwarantuje również najmłodszym wspaniałą zabawę i miejsce do ćwiczeń.

Dodatkowo w tej miejscowości dostępny jest jedyny w swoim rodzaju "DC Area 43 Snowpark", który powstał przy udziale DC Shoes Europe oraz pomocy takich znanych zespołów jak Hill Technics, do którego należy Benjamin Ravanel - twórca European X-Games Superpipe. Dzięki temu turyści mają do dyspozycji idealny snowpark z wyszukanymi elementami.

Czy teren narciarski Valfréjus & La Norma nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Francja

Eksperci testują: Valfréjus & La Norma

W skład testu dotyczącego Valfréjus & La Norma wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,4 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki

Pozostałe kryteria

Après-ski

Obiekty w Valfréjus

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Valfréjus

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex