Résidence Les Fermes de l'Archaz
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 750 m |
| Min. wysokość: | 1 430 m |
| Wys. miejscowość: | 1 430 m |
| Wyciągi łącznie: | 30 |
| Gondole: | 2 |
| Krzesełka: | 17 |
| Orczyki: | 11 |
| Trasy łącznie: | 160 km |
|
Nartostrady:
|
60 km |
|
Nartostrady:
|
85 km |
|
Nartostrady:
|
15 km |
Résidence Les Fermes de l'Archaz °°°
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Obiekt Résidence Les Fermes de l'Archaz zlokalizowany jest ok. 1,3 km od centrum Valloires i od stacji wyciągu. Tylko ok. 20 m dzieli Państwa od autobusu dla narciarzy, który zabierze Państwa bezpłatnie do terenu narciarskiego. Obiekt wyposażony jest w przechowalnię sprzętu narciarskiego i posiada garaż (ograniczona dostępność). Do rezerwacji każdego apartamentu dostępne jest miejsce parkingowe.Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 1,65 € za osob./noc
- Kaucja: 500,- € /apart.
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Bielizna pościelowa: 17 - 19,- € /os.
- Komplet pościeli i ręczników: 2 - 34,- € /os.
- Sprzątanie końcowe (na zapytanie): 50 - 120,- € (w zależności od typu apartamentu)
- Wi-Fi (ograniczona dostępność): 39,- € /tydz.
- Łóżeczko & krzesełko dla dziecka: każde 26,- € /tydz./dziecko
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Dojazd/mapa
- Kolej: St. Michel de Maurienne/Valloire (ok. 20 km)
- Przelot: Chambery (ok. 110 km), Turyn (ok. 150 km), Grenoble (ok. 180 km), Genewa (ok. 190 km)




