Vallorcine
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 3 275 m |
| Min. wysokość: | 1 030 m |
| Wys. miejscowość: | 1 264 m |
| Wyciągi łącznie: | 40 |
| Gondole: | 10 |
| Krzesełka: | 15 |
| Orczyki: | 15 |
| Trasy łącznie: | 114 km |
|
Nartostrady:
|
30 km |
|
Nartostrady:
|
50 km |
|
Nartostrady:
|
34 km |
Pogoda & Śnieg Vallorcine
| Śnieg - dolna stacja: n/a | Otwarte wyciągi: n/a |
| Śnieg - górna stacja: n/a | Otwarte nartostrady (w km): n/a |
| Ostatnie opady śniegu: n/a | Otwarty tor saneczkowy: n/a |
| Stan pokrywy śnieżnej: n/a | Otwarty snowpark: n/a |
| Trasy do wędrówek zimowych: n/a | Zjazd do doliny otwarty: n/a |
Warunki śniegowe
Prognoza pogody
|
dzisiaj
13.05.26 |
jutro
14.05.26 |
pią
15.05.26 |
sob
16.05.26 |
nie
17.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | -13 / -10 °C | -15 / -13 °C | -15 / -12 °C | -14 / -11 °C | -11 / -9 °C |
| ilość godzin słonecznych | 9 h | 4 h | 1 h | 0 h | 4 h |
| świeży śnieg | 11 cm | 19 cm | 15 cm | 4 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 500 m | 1 300 m | 1 500 m | 1 400 m | 1 700 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | -10 °C | -10 °C | -11 °C | -13 °C |
| prędkość wiatru | 25 km/h | 35 km/h | 45 km/h | 50 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 1 cm |
| granica opadów śniegu | 1 500 m | 2 000 m | 1 800 m | 1 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | -15 °C | -15 °C | -15 °C | -14 °C |
| prędkość wiatru | 40 km/h | 40 km/h | 35 km/h | 45 km/h |
| świeży śnieg | 10 cm | 8 cm | 3 cm | 3 cm |
| granica opadów śniegu | 1 400 m | 1 300 m | 1 300 m | 1 400 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | -14 °C | -13 °C | -12 °C | -13 °C |
| prędkość wiatru | 35 km/h | 30 km/h | 25 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 5 cm | 4 cm | 4 cm | 3 cm |
| granica opadów śniegu | 1 300 m | 1 500 m | 1 700 m | 1 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | -14 °C | -14 °C | -13 °C | -11 °C |
| prędkość wiatru | 45 km/h | 45 km/h | 35 km/h | 15 km/h |
| świeży śnieg | 4 cm | 3 cm | 2 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 400 m | 1 400 m | 1 500 m | 1 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | -10 °C | -10 °C | -9 °C | -9 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 300 m | 1 800 m | 1 700 m | 1 700 m |
|
dzisiaj
13.05.26 |
jutro
14.05.26 |
pią
15.05.26 |
sob
16.05.26 |
nie
17.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | 2 / 10 °C | 2 / 6 °C | 3 / 9 °C | 4 / 5 °C | 4 / 8 °C |
| ilość godzin słonecznych | 9 h | 2 h | 0 h | 0 h | 3 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 500 m | 1 300 m | 1 500 m | 1 400 m | 1 700 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 4 °C | 10 °C | 7 °C | 4 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 500 m | 2 000 m | 1 800 m | 1 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 4 °C | 5 °C | 4 °C | 3 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 400 m | 1 300 m | 1 300 m | 1 400 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 4 °C | 9 °C | 6 °C | 5 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 300 m | 1 500 m | 1 700 m | 1 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 4 °C | 5 °C | 4 °C | 4 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 400 m | 1 400 m | 1 500 m | 1 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 5 °C | 8 °C | 7 °C | 5 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 300 m | 1 800 m | 1 700 m | 1 700 m |
Klimat
- czas słoneczny
- opady śniegu (cm)
- opady śniegu (dni)
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| maj | cze | lip | sie | wrz | paz | lis | gru | sty | lut | mar | kwi |
| 8 h | 10 h | 9 h | 9 h | 7 h | 6 h | 4 h | 5 h | 4 h | 4 h | 7 h | 10 h |
| 143 | 47 | 89 | 94 | 151 | 299 | 278 | 61 | 228 | 465 | 233 | 31 |
| 13 | 10 | 14 | 10 | 13 | 11 | 14 | 11 | 15 | 17 | 12 | 5 |
Warunki pogodowe (źródło): © GeoSphere Austria
Warunki śniegowe (źródło): Skiresort




