Chalet La Torelière
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 750 m |
| Min. wysokość: | 1 430 m |
| Wys. miejscowość: | 1 800 m |
| Wyciągi łącznie: | 30 |
| Gondole: | 2 |
| Krzesełka: | 17 |
| Orczyki: | 11 |
| Trasy łącznie: | 160 km |
|
Nartostrady:
|
60 km |
|
Nartostrady:
|
85 km |
|
Nartostrady:
|
15 km |
Chalet La Torelière °°°°
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Położony w spokojnej okolicy Chalet La Torelière znajduje się w Valmeinier 1500. Do terenu narciarskiego jest ok. 800 m. Codziennie można tam dotrzeć bezpłatnym autobusem. Do wyposażenia obiektu należy przechowalnia nart i miejsca parkingowe (w cenie).Wyposażenie
Przestronny chalet posiada przedpokój, jak również pokój dzienny z kominkiem i TV (w cenie), Wi-Fi (w cenie), cztery sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, piekarnikiem, kuchenką, zmywarką do naczyń, kuchenką mikrofalową, tosterem, ekspresem do kawy, czajnikiem elektrycznym, urządzeniem do raceltte i fondue, jak również 2 łazienki z prysznicem i wannę z hydromasażem (1x), jak również dwa oddzielne WC.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 1,65 € za osob./noc
- Kaucja: 1500,- € /chalet
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Ręczniki: 7,- € /os.
- Sprzątanie końcowe: 150,- €
- Drewno do kominka: 20,- € /dodatkowy zestaw
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć zwierzęta domowe (30,- € /tydz., bez karmy, tylko z aktualnym zaświadczeniem o szczepieniach)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Dojazd/mapa
- Kolej: St. Michel de Maurienne/Valloire (ok. 15 km)
- Przelot: Chambéry (ok. 110 km), Turyn (ok. 145 km), Genewa (ok. 185 km), Grenoble (ok. 190 km)




