Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Dalsze informacje podróżne

Koronawirus - aktualne informacje

Stan: 09.012.2022

Urlop narciarski jest możliwy bez ograniczeń

 • Ograniczenia w podróżowaniu ze względu na pandemię koronawirusa zostały zniesione w krajach alpejskich i innych zimowych destynacjach.
 • Maseczki ochronne na wyciągach i gondolach nie są obowiązkowe, ale zalecane.
 • Brak obowiązku testowania podczas pobytu w hotelu i wizyty w restauracjach i barach.
 • Izolacja w przypadku pozytywnego wyniku testu w wielu krajach docelowych nie jest obowiązkowa, ale zalecana.

 • Na dole strony znajdą Państwo link z aktualnymi zasadami w krajach docelowych.

  Nasza Gwarancja zwrotu pieniędzy - koronawirus

  Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.
  W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).

  Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

  Aby umożliwić sprawne i chronologiczne (zgodnie z datą wjazdu) opracowanie zgłoszeń, prosimy, aby nie kontaktowali się Państwo z nami przed upływem terminu (12 dni przed rozpoczęciem podróży), jeśli chcieliby Państwo anulować rezerwację. Prosimy o wyrozumiałość, iż ze względu na duży nakład pracy nie możemy zagwarantować wcześniejszej odpowiedzi i będziemy opracowywać wszystkie przychodzące wiadomości chronologicznie w zależności od daty rozpoczęcia wyjazdu.

  Aktualne ostrzeżenia dotyczące podróżowania i przepisy dotyczące przyjazdu

  Na stronie można znaleźć aktualne ostrzeżenia dotyczące podróżowania za granicę opublikowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz ważne informacje dotyczące podróżowania po Polsce (Ilość przypadków w poszczególnych województwach).

  Ważne zewnętrzne linki z licznymi informacjami, dotyczącymi koronawirusa w oferowanych przez nas destynacjach