Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Dalsze informacje podróżne

Koronawirus - aktualne informacje

Rezerwuj urlop zimowy 20/21 na specjalnych warunkach z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Stan: 23.12.2020

Czy urlop zimowy 2020/2021 jest w ogóle możliwy?

Pandemia koronawirusa i wprowadzane przez to środki ostrożności są ciągle dynamicznie rozwijane. Regulacje w poszczególnych krajach alpejskich potrafią się znacznie różnić i ulegać licznym zmianom w bardzo krótkim czasie (info. poniżej w "Aktualne ostrzeżenia dotyczące podróżowania i przepisy dotyczące przyjazdu"). Zarówno my, jak i nasi partnerzy ze Związków Turystyki, operatorzy wyciągów narciarskich, a także hotelarze przygotowywaliśmy się, aby móc zaoferować Państwu przyjemny i bezpieczny wypoczynek w ramach urlopu narciarskiego 2020/2021. Jeżeli jednak ze względu na koronawirusa będzie nadal dochodziło do zamykania ośrodków i ograniczeń - żaden problem: wszyscy nasi Klienci objęci są naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Nasza Gwarancja zwrotu pieniędzy - koronawirus

Jeżeli na cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa, zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ (lub adekwatny podmiot odpowiedzialny dla miejsca Państwa zamieszkania) odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.
W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, mailowo bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Aby umożliwić sprawne i chronologiczne (zgodnie z datą wjazdu) opracowanie zgłoszeń, prosimy, aby nie kontaktowali się Państwo z nami przed upływem terminu (10 dni przed rozpoczęciem podróży), jeśli chcieliby Państwo anulować rezerwację. Prosimy o wyrozumiałość, iż ze względu na duży nakład pracy nie możemy zagwarantować wcześniejszej odpowiedzi i będziemy opracowywać wszystkie przychodzące wiadomości chronologicznie w zależności od daty rozpoczęcia wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Aktualne ostrzeżenia dotyczące podróżowania i przepisy dotyczące przyjazdu

Na stronie można znaleźć aktualne ostrzeżenia dotyczące podróżowania za granicę opublikowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz ważne informacje dotyczące podróżowania po Polsce (Ilość przypadków w poszczególnych województwach).

Ważne zewnętrzne linki z licznymi informacjami, dotyczącymi koronawirusa w oferowanych przez nas destynacjach