Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Dalsze informacje podróżne

Koronawirus - aktualne informacje

Rezerwuj zimę 20/21 na specjalnych warunkach - z prawem do bezpłatnej rezygnacji do 30.09.2020!


Stan: 23.06.2020

Drodzy miłośnicy sportów zimowych,

zapewne zadają sobie Państwo obecnie pytanie: Czy urlop zimowy w przyszłym sezonie będzie możliwy mimo koronawirusa? Jako Państwa ekspert od narciarskiego wypoczynku jesteśmy w stałym kontakcie ze Związkami Turystyki, operatorami terenów narciarskich, a także hotelarzami we wszystkich miejscowościach narciarskich na terenie Europy i poza nią. Z najwyższym zaangażowaniem wszyscy pracują nad rozwiązaniami, które pozwolą na spokojny i bezpieczny urlopu narciarski 2020/2021. Ponowne otwarcie kilku letnich ośrodków narciarskich udowadnia, iż następuje ono w szybkim tempie (szczegóły poniżej). Jeżeli tylko pojawią się nowe informacje, związane z zimowym urlopem, niezwłocznie poinformujemy Państwa o tym na naszej stronie, za pośrednictwem newslettera, a także poprzez naszą stronę na Facebooku. Ponadto zebraliśmy dla Państwa istotne linki dotyczące dotychczasowych postanowień i regulacji. Stan na chwilę obecną: Urlop zimowy 2020/2021 odbędzie się!

Aktualne informacje dotyczące urlopu zimowego i jazdy na nartach 2020/2021

Dyrektor zarządzający SnowTrex Thomas Bartel w wywiadzie: Urlop narciarski w obliczu koronawirusa: zimowy wypoczynek jest możliwy.

Tereny narciarskie przy lodowcach rozpoczęły letni sezon narciarski po krótkiej przerwie spowodowanej koronawirusem: Od maja czynne są letnie tereny narciarskie przy lodowcu Kitzsteinhorn, lodowcu Hintertuxer Gletscher, lodowcu Kaunertaler Gletscher, a także przy lodowcu Mölltaler Gletscher oraz lodowcu Stilfser Joch. Ma to miejsce za zgodą odpowiednich organów.

Korzystanie z wyciągów krzesełkowych zostało sklasyfikowane jako nieszkodliwe: wirusolog Prof. Alexander Kekulé w podcaście MDR aktuell Kekulés Corona-Kompass (23.05.2020) "nie ma powodu do zamykania wyciągów krzesełkowych."

Rezerwacja bez ryzyka: prawo do bezpłatnej rezygnacji do 30.09.2020 i dodatkowe zabezpieczenia

Zwłaszcza w obecnej sytuacji ważne jest, by optymistycznie patrzeć w przyszłość i cieszyć się na nadchodzący urlop zimowy! Dlatego też oferujemy Państwu prawo do bezpłatnej rezygnacji do 30.09.2020 dla wszystkich nowych rezerwacji. Oferta dotyczy także wyjazdów w okresie bożonarodzeniowym, sylwestrowym, a także wielkanocnym. Po 30.09.2020 obowiązują standardowe warunki rezygnacji i zmiany rezerwacji. Ponadto w przyszłości będziemy nadal działali w oparciu o aktualne rozwiązania prawne i zwracać środki finansowe klientów, jeśli wyjazd nie może odbyć się ze względu na koronawirusa (np. zamknięte ośrodki narciarskie lub granice). W ostatnich tygodniach dokonaliśmy zwrotu wpłat za wyjazdy, które się nie odbyły ze względu na epidemię koronawirusa. Ponadto wpłacone przez klientów środki są objęte ubezpieczeniem na wypadek niewypłacalności.

Zawsze na bieżąco z newsletterem SnowTrex

Chcieliby Państwo otrzymywać automatyczne powiadomienia z najnowszymi informacjami dotyczącymi tematu koronawirusa i urlopu narciarskiego? Żaden problem – zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki temu pozostaną Państwo na bieżąco.

Wykorzystaj wakacyjną przerwę

Zastanawiają się Państwo: jak pozostać w formie na nadchodzący sezon narciarski, w jaki sposób dbać o swój sprzęt narciarski oraz jaki film narciarski przeniesie Państwa w zimowy świat? W naszym magazynie znajdą Państwo różnorodne wskazówki, które pozwolą Państwu także w lecie poczuć powiew zimy.

Ważne zewnętrzne linki z licznymi informacjami, dotyczącymi koronawirusa w oferowanych przez nas destynacjach