Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Powiadomienie o dostępności - informacja mailowa o dostępności Państwa obiektu

Powiadomienie o dostępności

Wybrany przez Państwa obiekt na nadchodzący sezon zimowy

Byli Państwo zadowoleni z ostatnio zarezerwowanego obiektu i chcieliby jako pierwsi dokonać rezerwacji na przyszły sezon w wybranym terminie? Żaden problem, z naszym powiadomieniem o dostępności oferujemy bezpłatnie możliwość poinformowania Państwa drogą mailową, jak tylko wybrany obiekt będzie dostępny na stronie.

Tak to działa

  1. Ogólna zasada: jeżeli wybrany przez Państwa obiekt nie jest widoczny na naszej stronie, oznacza to, że nie będzie on już dostępny, bądź też jeszcze nie jest dostępny w nadchodzącym sezonie.
  2. Aby sprawdzić dostępność należy na naszej stronie w zakładce "Cele podróży" wybrać ośrodek, w którym znajduje się Państwa obiekt.
  3. Na stronie wybranego ośrodka poniżej mapki wymienione są wszystkie obiekty, które zasadniczo mamy w ofercie w danej miejscowości. Wszystkie obiekty, które nie są jeszcze dostępne w nadchodzącym sezonie, mają zamiast tabeli z cenami żółte pole "Włącz powiadomienie".
  4. W to miejsce należy wpisać adres mailowy. Wówczas otrzymają Państwo niezobowiązujące powiadomienie, jak tylko obiekt będzie ponownie dostępny. Nie będą Państwo ponadto otrzymywać innych materiałów reklamowych.
  5. Jeżeli chcieliby Państwo regularnie otrzymywać informacje odnośnie naszych aktualnych ofert i akcji promocyjnych, mogą się Państwo tutaj zameldować do naszego newslettera.