Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Powiadomienie o dostępności - informacja mailowa o dostępności Państwa obiektu

Powiadomienie o dostępności

Wybrany przez Państwa obiekt na nadchodzący sezon zimowy

Byli Państwo zadowoleni z ostatnio zarezerwowanego obiektu i chcieliby jako pierwsi dokonać rezerwacji na przyszły sezon w wybranym terminie? Żaden problem, z naszym powiadomieniem o dostępności oferujemy bezpłatnie możliwość poinformowania Państwa drogą mailową, jak tylko wybrany obiekt będzie dostępny na stronie.

Tak to działa

  1. Ogólna zasada: w przypadku obiektów, które nie są jeszcze dostępne na nadchodzący sezon zimowy, mają Państwo do dyspozycji pole "Włącz powiadomienie".
  2. Zdecydowali się Państwo na konkretny obiekt:
    Mogą Państwo wpisać nazwę obiektu bezpośrednio w wyszukiwarkę i jeżeli dany obiekt jeszcze nie jest dostępny, wybrać opcję powiadomienia.
  3. Nie mogą sobie Państwo przypomnieć nazwy obiektu, ale znają destynację:
    W zakładce "Cele podróży" mogą Państwo odszukać miejscowość, w której znajduje się dany obiekt. Na stronie danego miejsca docelowego, pod mapą geograficzną, widoczne są wszystkie obiekty noclegowe, które oferujemy w danym ośrodku. Obiekty, które nie są jeszcze dostępne na nadchodzący sezon, a które znajdują się na samym końcu listy, posiadają zamiast przeglądu cen żółte pole "Włącz powiadomienie".
  4. W to miejsce należy wpisać adres mailowy. Wówczas otrzymają Państwo niezobowiązujące powiadomienie, jak tylko obiekt będzie ponownie dostępny. Nie będą Państwo ponadto otrzymywać innych materiałów reklamowych.
  5. Jeżeli chcieliby Państwo regularnie otrzymywać informacje odnośnie naszych aktualnych ofert i akcji promocyjnych, mogą się Państwo tutaj zameldować do naszego newslettera.