Bad Wildbad
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 775 m |
| Min. wysokość: | 681 m |
| Wys. miejscowość: | 425 m |
| Wyciągi łącznie: | 2 |
| Gondole: | 0 |
| Krzesełka: | 0 |
| Orczyki: | 2 |
| Trasy łącznie: | 0,8 km |
|
Nartostrady:
|
0,8 km |
Pogoda & Śnieg Bad Wildbad
| Śnieg - dolna stacja: n/a | Otwarte wyciągi: n/a |
| Śnieg - górna stacja: n/a | Otwarte nartostrady (w km): n/a |
| Ostatnie opady śniegu: n/a | Otwarty tor saneczkowy: n/a |
| Stan pokrywy śnieżnej: n/a | Otwarty snowpark: n/a |
| Trasy do wędrówek zimowych: n/a | Zjazd do doliny otwarty: n/a |
Warunki śniegowe
Prognoza pogody
|
dzisiaj
03.04.26 |
jutro
04.04.26 |
nie
05.04.26 |
pon
06.04.26 |
wto
07.04.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | 1 / 11 °C | 6 / 13 °C | 7 / 19 °C | 6 / 15 °C | 5 / 20 °C |
| ilość godzin słonecznych | 8 h | 1 h | 4 h | 10 h | 13 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 100 m | 2 000 m | 2 100 m | 2 400 m | 2 900 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 3 °C | 11 °C | 9 °C | 8 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 20 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 000 m | 1 300 m | 1 500 m | 2 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 8 °C | 12 °C | 9 °C | 7 °C |
| prędkość wiatru | 15 km/h | 20 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 000 m | 2 200 m | 2 400 m | 2 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 11 °C | 19 °C | 12 °C | 9 °C |
| prędkość wiatru | 15 km/h | 20 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 500 m | 2 400 m | 2 100 m | 1 400 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 7 °C | 15 °C | 9 °C | 6 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 1 200 m | 1 600 m | 2 800 m | 3 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 8 °C | 20 °C | 13 °C | 10 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 000 m | 2 900 m | 2 900 m | 2 800 m |
Klimat
- czas słoneczny
- opady śniegu (cm)
- opady śniegu (dni)
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| kwi | maj | cze | lip | sie | wrz | paz | lis | gru | sty | lut | mar |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / |
Warunki pogodowe (źródło): © GeoSphere Austria
Warunki śniegowe (źródło): Skiresort




