Opinie Klientów

Inzell (Chiemgau)

42 Liczba ocen:

92 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,8
Teren narciarski 7,7

Region narciarski Schneewinkel

Informacje dot. regionu narciarskiego
Maks. wysokość: 1 860 m Trasy łącznie: 171 km
Min. wysokość: 639 m
Nartostrady:
80 km
Wyciągi łącznie: 61
Nartostrady:
77 km
Orczyki: 33
Nartostrady:
14 km
Krzesełka: 20
Gondole: 8
Teren narciarski Schneewinkel obejmuje w sumie 110 km tras narciarskich i 47 w regionie, w którym stykają się ze sobą Bawaria, Salzburg oraz Tyrol. Obok Winkelmoosalm-Steinplatte, który jest terenem narciarskim należącym do miejscowości Reit am Winkl po niemieckiej stronie oraz do Waidring po stronie austriackiej, mogą Państwo korzystać także z tyrolskiego terenu narciarskiego Buchensteinwand - Pillersee Tal, St. Johann w Tyrolu, a także z wyciągów Kirchdorf, Erpfendorf oraz Lärchenhof.

Na Steinplatte oraz Winklmoosalm znajduje się 42 km tras o łatwej oraz średniej trudności. Szczególnie łagodne stoki po stronie bawarskiej nadają się idealnie dla początkujących. Z kolei północna strona Steinplatte z różnorodnymi stokami i trudniejszymi zjazdami nadaje się dla doświadczonych narciarzy. Tutaj znajduje się także snowpark.

Teren narciarski "Buchensteinwand-Pillersee" ze swoimi 22 km tras i 8 wyciągami na wysokości aż do 1456 m ze względu na swoją przejrzystą wielkość nadaje się w szczególności dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi mogą wybawić się w dużym parku dla dzieci "Bobo's Kinderpark".

St. Johann w Tyrolu, położony pomiędzy znaną miejscowością Kitzbüheler Horn oraz Wilden Kaiser, posiada 43 km narciarskich. Nie tylko rodziny i początkujący, ale także bardziej wprawieni fani narciarstwa znajdą tutaj coś dla siebie - czarną trasę Sauregg-FIS-Abfahrt o długości 3,5 km, snowpark "Woodside" oraz tereny do freeride na górze Stanglalm oraz Kröpflalm.
Plan nartostrad Schneewinkel
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Obiekty w Inzell (Chiemgau)

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Region narciarski Inzell (Chiemgau)

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter