Hotel Rennsteig
5 Liczba ocen:
80 % Rekomendacja:
| Maks. wysokość: | 768 m |
| Min. wysokość: | 678 m |
| Wys. miejscowość: | 780 m |
| Wyciągi łącznie: | 2 |
| Gondole: | 0 |
| Krzesełka: | 0 |
| Orczyki: | 2 |
| Trasy łącznie: | 3 km |
|
Nartostrady:
|
1 km |
|
Nartostrady:
|
1 km |
|
Nartostrady:
|
1 km |
Hotel Rennsteig ****
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel Rennsteig cieszy się spokojną lokalizacją, zaledwie 100 metrów od centrum uzdrowiska Masserberg w sercu Lasu Turyńskiego. Teren narciarski Skiarea Heubach oddalony jest od hotelu o zaledwie 1,5 km, a pierwsza trasa do narciarstwa biegowego zaczyna się bezpośrednio przy hotelu.Elegancko urządzony hotel posiada hol z recepcją i przechowalnią bagażu, Wi-Fi, windę, pokój wypoczynkowy i bibliotekę, restaurację, bar oraz przechowalnię nart i butów. Dostępny jest również bezpłatny parking przy obiekcie (ograniczona dostępność).
Po długim dniu można się zrelaksować w strefie wellness z sauną fińską, bio-sauną i pokojem relaksacyjnym lub poćwiczyć w sali fitness.
Wyżywienie
W cenę wliczone jest wyżywienie HB ze śniadaniem w formie bufetu i kolacją.
Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./noc
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Płaszcz kąpielowy do wypożyczenia
- Wypożyczenie sanek
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć psy (35 € /dzień, bez karmy, po wcześniejszym zgłoszeniu).
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Dojazd/mapa
- Kolej: Ilmenau (ok. 25 km)
- Przelot: Erfurt/Weimar (ok. 65 km), Norymberga (ok. 145 km), Lipsk/Halle (ok. 195 km)




