Sporthotel Wilder Kaiser
14 Liczba ocen:
92 % Rekomendacja:
| Maks. wysokość: | 1 869 m |
| Min. wysokość: | 620 m |
| Wys. miejscowość: | 479 m |
| Wyciągi łącznie: | 70 |
| Gondole: | 17 |
| Krzesełka: | 32 |
| Orczyki: | 21 |
| Trasy łącznie: | 275 km |
|
Nartostrady:
|
115 km |
|
Nartostrady:
|
121 km |
|
Nartostrady:
|
39 km |
Pogoda & Śnieg Oberaudorf
| Śnieg - dolna stacja: n/a | Otwarte wyciągi: 0 / 81 |
| Śnieg - górna stacja: n/a | Otwarte nartostrady (w km): 0 / 275 |
| Ostatnie opady śniegu: n/a | Otwarty tor saneczkowy: n/a |
| Stan pokrywy śnieżnej: n/a | Otwarty snowpark: nie |
| Trasy do wędrówek zimowych: n/a | Zjazd do doliny otwarty: nie |
Warunki śniegowe
Prognoza pogody
|
dzisiaj
22.05.26 |
jutro
23.05.26 |
nie
24.05.26 |
pon
25.05.26 |
wto
26.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | 7 / 24 °C | 9 / 26 °C | 10 / 28 °C | 11 / 28 °C | 11 / 30 °C |
| ilość godzin słonecznych | 14 h | 15 h | 12 h | 15 h | 14 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 400 m | 3 300 m | 3 400 m | 3 800 m | 3 000 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 12 °C | 22 °C | 20 °C | 11 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 3 300 m | 3 300 m | 3 400 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 14 °C | 25 °C | 21 °C | 13 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 16 °C | 26 °C | 22 °C | 14 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 500 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 16 °C | 27 °C | 22 °C | 14 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 300 m | 3 700 m | 3 900 m | 3 900 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 17 °C | 27 °C | 23 °C | 15 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 800 m | 3 800 m | 3 000 m | 3 400 m |
Klimat
- czas słoneczny
- opady śniegu (cm)
- opady śniegu (dni)
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| maj | cze | lip | sie | wrz | paz | lis | gru | sty | lut | mar | kwi |
| 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | / | / | / | / | / | / |
| 57 | 0 | 4 | 0 | 5 | 29 | / | / | / | / | / | / |
| 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | / | / | / | / | / | / |
Warunki pogodowe (źródło): © GeoSphere Austria
Warunki śniegowe (źródło): Skiresort




