Alpenchalet Reit im Winkl
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 860 m |
| Min. wysokość: | 740 m |
| Wys. miejscowość: | 696 m |
| Wyciągi łącznie: | 14 |
| Gondole: | 2 |
| Krzesełka: | 9 |
| Orczyki: | 3 |
| Trasy łącznie: | 42 km |
|
Nartostrady:
|
20 km |
|
Nartostrady:
|
20 km |
|
Nartostrady:
|
2 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 4 km |
Alpenchalet Reit im Winkl °°°
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Przytulny Alpenchalet Reit im Winkl położony jest w idyllicznej okolicy z widokiem na pasmo górskie Kaisergebirge. Chalet Reit im Winkl oddalony jest o ok. 750 m od centrum i o ok. 300 m od przystanku, z którego odjeżdża autobus dla narciarzy. Teren narciarski Winkelmoosalm-Steinplatte oddalony jest o około 5,5 km. Trasa do narciarstwa biegowego Reit im Winkl oddalona jest zaledwie o 50 m.Gościnny obiekt wyposażony jest w recepcję, WiFi oraz przechowalnię sprzętu narciarskiego. Dodatkowo na każdy apartament przypada jedno bezpłatne miejsce parkingowe.
W ramach "Reit im Winkl Card" mogą Państwo korzystać z bezpłatnego wstępu do krytych i otwartych basenów w Reit im Winkl oraz basenu z dodatkowymi atrakcjami "Erlebnis-Waldschwimmbad" w Kössen (godziny otwarcia podane na miejscu).
Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia. Dostawę pieczywa można zamówić na miejscu na życzenie (za opłatą).Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,70 € za osob./noc
- Kaucja: 200,- € /apart. (płatność gotówką)
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Dostawa pieczywa
- Bielizna pościelowa: 4,- € /osoba
- Ręczniki: 1,50 € /osoba
- Zestaw akcesoriów kuchennych
- Zestaw łazienkowy
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć zwierzęta domowe (10,- € /dzień, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Dojazd Reit im Winkl
- Kolej: Ruhpolding (ok. 25 km), Bernau am Chiemsee (ok. 25 km), Rosenheim (ok. 55 km)
- Przelot: Salzburg (ok. 65 km), Innsbruck (ok. 110 km), Monachium (ok. 145 km)
- Zaplanuj trasę z Google Maps.




